Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne sírjam el...

Mit tegyek, hogy ne sírjam el magam? Ha még is megesik az nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagy családban éltem 12 éves koromig, aztán a testvéreim elköltöztek. Eddig mindig mikor jöttek látogatóba nem tudtam élvezni az itt létüket mert folyton az jár az eszemben, hogy elmennek és ki tudja, hogy mikor jönnek. Eddig mindig el sírtam magam mikor a nővéreim elmentek, viszont holnap jön a bátyám nem marad csak 1-2 órát már 1 éve nem láttam és ö még nem is látott sírni... de már most érzem ha elmegy sírni fogok, ami nem is lenne gáz a ha nem 20 éves lennék.... mi a véleményetek? mit tegyek, vagy mire gondoljak? ti cikinek éreznétek ha a 20 éves húgotok bömbölne mikor elmentek?
2013. febr. 13. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem gáz egyáltalán.. Nálunk a családban én vagyok az, aki csak látogatóba jár a családjához és többször is elsírom magam mikor pár nap után haza kell mennem és tudom, hogy sokára fogom látni a testvéreim.. pedig én 23 éves vagyok.
2013. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon jólesne, h a 20 éves húgom ennyire szeret :)
2013. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy gáz!:) Ezzel csak azt fejezed ki, hogy mennyire szereted, és hogy nagyon fog hiányozni. És ha neked szar is, meg neki is, mégis örülni fog, hogy van valaki, aki sír, hogy ő elmegy.

Ha annyira zavar, kicsit fogd vissza (tudom, hogy nehéz) tehát próbálj meg közben mosolyogni, és arra gondolni, hogy jön még.

Én 15 vagyok, szétment a családom, és amikor megyek anyámhoz vagy apámhoz, akkor mindig a másik fél miatt sírok, mert hiányozni fog. Szóval tudom milyen ez, de ezek érzelmek, amiket nem lehet, vagy nehéz elnyomni, szóval EGYÁLTALÁN NEM GÁZ, HA ELPITYEREDSZ!:)

2013. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz! Nem kell szégyenleni az emberi érzéseket.

Sírj csak nyugodtan. Mire gondolnék? Szeret a húgom, hiányzom neki. Ez a testvéri szeretet.

Nincs benne semmi ciki, mindegy hány éves vagy.

2013. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz :)

Én is így gondoltam sokáig, mint te...hogy gáz, meg ciki meg égő. :)


Fogadott nővérem tavaly februárban ment ki külföldre dolgozni. Akkor is sírtam, amikor elköszöntünk.

Ősszel épp levelet írtam Neki, amikor kopogtak. Kinyitottam az ajtót és Nővérem állt ott. Meglepett minket. Eléggé heves reakcióm volt, a nevét sikítottam, a nyakába ugrottam és a lépcsőház közepén bőgtem :D :D



Mutasd ki nyugodtan, hogy mennyire szereted a testvéred :)

2013. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sírj csak nyugodtan!!

Nem ciki egyáltalán!

Én hasonló helyzetben vagyok.

Elköltöztem otthonról(300 km-el arrébb).Nagyon ritkán találkozok a szüleimmel és a testvéreimmel!Ha egy otthoni látogatás után búcsúzkodunk,az mindig nagy nagy sírásba torkollik.

Úgy szoktam zokogni hogy csak úgy hullanak a könnyeim!

2013. febr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
3000 km-re lakom a csaladomtol. Nem hogy a 14 eves hugom, de meg a 19 eves ÖCSEM is sir amikor evente 2x hazamegyünk. Es tudod mit? Imadom, hogy ennyire szeretnek meg igy is, hogy alig latjuk egymast!!!
2013. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!