Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne sírjam el...

Mit tegyek, hogy ne sírjam el magam?

Figyelt kérdés

Mindenkit annyira meg tudok sajnálni.(pl.ha összeveszek vkivel akk utána rögtön sajnálom is,meg ilyesmi)

nagyon érzékeny vagyok(sztem)

Pl.:ha vki rám kiabál:(,mert valamit nem jól csinálok akk sírnom kell.

ha valakin látom,hogy 'utál' és sokszor direkt velem csináltat meg valamit vagy ilyesmi,ha elmegy akkor képes vagyok elsírni magam,de aztán sajnálom őt.

Valami ilyesmit érzek,de nem tudom leírni pontosan,remélem valamit azért megértetek ebből.Annyira idegesít h nem tudok mit csinálni(legörbül 'vagy h mondják' a szám)és elsírom magam,ez ANNYIRA ciki.


2012. júl. 28. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is ilyen voltam. Meg fogsz erősödni, kitartás! Ma már nekem van a legjobb pókerarcom :) Persze, ez a másik véglet, ez sem jó.


Nekem az segített, hogy arra gondoltam, hogy a rosszakaróim éppen ezt várják, hogy sírjak. Így ma már bármilyen dologra simán tudok mosolyogva válaszolni és közben látom a szemében, hogy mennyire bosszantja az, hogy én mégis, miért vagyok ilyen jó kedvű :) És tényleg jókat mulatok magamban az ilyen embereken :)

2012. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az x faktorban az egyik énekest elvitték versenyautózni, hogy ne izguljon és hogy erősödjön. Szándékosan nem írtam ki, melyik énekesről van szó. Mi lenne, ha te is hasonlóan erősítenéd magad. Hőlégballon, sétarepülő, gumi kötéllel való ugrás, nem tudom mi a neve, tehát ilyenek.
2012. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Ha 30-as férfi vagy, akkor nagyon gáz...
2012. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.és 30alatti lány vagyok.
2012. júl. 28. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:
És milyen jegyű? Mert én Rák vagyok,és hasonló,mint Te.Azért mindenen nem sírom el magam, de csak azért, mert eléggé megedzett már az élet.
2012. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én is ilyen vagyok. megsajnálok mindenkit :S meg ha már le ordítanak sírok.
2012. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
skorpió vagyok
2012. aug. 1. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!