Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudod, hogy családtagod...

Megtudod, hogy családtagod gyilkosság, vagy baleset áldozata lett. Másnap lenne erőd nyilatkozni a médiának?

Figyelt kérdés
Az ilyen esetekben az újságíróhiénák facebookon keresztül nyomoznak, kik a hozzátartozók, és másnap fel is keresik, hogy kamerák előtt nyilatkozzon, ez gusztustalan
2013. febr. 14. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Én maximum kamerákon kívül nyilatkoznék, de szerintem még 3 hét után is elhajtanám őket a francba.
2013. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Eleinte biztosan nem. Két értelmes mondatot sem tudnék összerakni egyrészt, másrészt szerintem azért el kell telnie pár napnak, hogy felfogd mi is történt. Harmadrészt, ha egy közeli szerettemet vesztettem el éppen a napokban, akkor rohadtul lefogom sz*rni az ilyen olyan médiát, akik megkeresnek.

Talán hetekkel, vagy hónapokkal később mesélnék a tapasztalataimról, de ezt is csak abban az esetben, ha úgy látnám ez segíthetne valakin, avagy ha annyi kavarás lenne a sztori körül, hogy már belső kényszert éreznék, hogy tisztázzam a helyzetet.

2013. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Francokat. Velem előfordult, hogy történt egy tragédia velünk, és egyből megjelent a helyi híradó. Mindannyian sokkos állapotban voltunk, azok meg ott vakuztak, kérdezgettek, kameráztak. Annyit mondtunk, h nem nyilatkozunk, azonnal távozzanak, végül a rendőrök küldték el őket. Másnap a híradóban: képkockák bevágva a családtagjaimról, ahogy sírnak stb. És ilyen bla-bla duma, h nagyon megtörte őket az eset stb. húúú, nagyon mérges voltam. Kb. 2 nap múlva bementem és közöltem h ha nem közlik azonnal h engedély nélkül forgattak és zavartak minket akkor, akkor iszonyat nagy pert zúditok a nyakukba.

Azért zavart engem ez nagyon, mert szó szerint kijelentettük h nem akarunk megjelenni a médiában, nem járulunk hozzá. és mégis.

amúgy is, ha vki pl. autóbalesetben elveszti a gyermekét, ne azzal kelljen már foglalkoznia h az újságírók idétlen kérdéseire válaszoljon!

2013. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3., és mi lett a vége ? Kaptatok helyreigazítást ? Én tuti feljelentettem volna őket.
2013. febr. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam volna nyilatkozni, elküldtem volna őket a fenébe. Így is elég volt olvasni másnap az újságban, még fénykép is volt benne. Szegényből az óra hírét csinálták 1-2 netes oldalon. Valahogy ez is szarul esett. Olyanok olvatak róla, akik nem is ismerték őt...

Nekik csak 1 hír lett a halála, nekem meg az életem változott meg.

2013. febr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!