Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem elmondani itthon,...

Nem merem elmondani itthon, hogy majdnem balesetem volt. Beszéljek ròla?

Figyelt kérdés

Péntek este egy férfival jöttem haza. Az ùton egy körforgalomban átcsúsztunk a szembe jövő sávba, felcsapòdtunk a patkàra, pár méter híján belénk csapódotak.


18l



2013. jan. 12. 23:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
szerintem ne, feleslegesen ne izgasd fel a családot. :)
2013. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hàt igen... Csak még senkivel sem vitattam meg ezt, nem 'beszéltem ki magamból. Csak Facebook-on osztottam meg ezt egy ismerősömmel, de nem sokat ért. Szerintem vàrok hétfőig, hogy egy 'arra érdemes' emberrel megvitassam ezt...
2013. jan. 12. 23:45
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Milyen körforgalom az ahol szembe jövő sáv van? Amúgy meg semmi gond nem történt, ez bármikor, bárkivel előfordulhat. Nem kell ezzel foglalkozni.
2013. jan. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Ahahahaha szembejövő sáv a körforgalomban.


Nem kell ebből nagy ügyet csinálni, nem kell ezentúl egy életen át valami hős túlélőként gondolni magadra, és mostantól kezdve ezt mesélni mindenkinek öregkorodig.

Nem is értem miért kell azon gondolkodni hogy elmondd e. Meg akarod őket ijeszteni? Azt akarod hogy feleslegesen aggodalmaskodjanak?


Előfordul az ilyen, főleg télen. Örülni kell neki, hogy nem lett belőle semmi baj, levonni a tanulságot, és tovább élni a mindennapokat.

2013. jan. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Melyik kőrforgalom volt? Megírnád? Egyes, többes kőrforgalmat ismerek, de szembejövő sávosat nem!

Lehet, hogy fel kellene frissíteni a KRESZ tudásomat?

A padkára sem lehet felcsapódni, mert a KRESZ előírja, hogy a padkát miként kell kialakítani. Az nem lehet feljebb az úttest szintjénél.

Ha meg csak írogatni akarsz, akkor valós eseményekről, vagy valós tartalmakkal írj kérdést.

Bocsi.

2013. jan. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
A legtöbb, amit láttam 2 sávos körforgalom volt, de ott sem volt szembejövő sáv... Igen különleges körforgalom lehet ez. De amúgy felesleges elmondanod. Az ilyen bárkivel megeshet. Örülj, hogy nem lett bajod. Az emberek ilyenkor télen csúszkálnak össze-vissza, páran belehalnak, de a legtöbbnek baja sem lesz az ijedtségen kívül. Én is csúsztam már árokba a hó miatt, illetve villanyoszlopnak is kanyarodásnál, mert a kocsi kifarolt és a hátsó lámpát pont kitörte egy villanyoszlop. Én voltam a hibás? Nem. Akkor is gyorsabban ment volna az autó, ha tolom, annyira vigyáztam. De csúszott az út, mit tehettem volna? Az árkos esetnél is csak ijedtség történt. Hívtam autómentőt, és kihúzott. Ennyi. Bár én elmondtam a szüleimnek, de nem is ijesztgetés céljából, és nem azért, hogy hősnek gondoljanak, amiért túléltem egy "balesetet", ami egy kis megcsúszás volt...
2013. jan. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 X-atosz válasza:
54%
Szerintem csak magadnak ártanál vele. A családod aggódjon csak olyan dolgokért, amik VANNAK/MEGTÖRTÉNTEK.
2013. jan. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

http://www.youtube.com/watch?v=dB9P5gRjigw


Én itt lakok. Nagyon gáz, de meg lehet szokni :)

2013. jan. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
24%
Kedves Boglárka.tényleg frissíteni kéne a Kresz tudásodat,mert amikor kimész a körforgalomból,ott már rögtön jön 2 sáv.a jobb,mag a bal oldali.namármost.amikor kitérsz a körforgalomból,és rátérsz a jobb oldali sávra,akkor átsodródhatsz a bal oldalira.remélem megértetted
2013. jan. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem is felesleges a családot ijesztgetni.

Lehet hogy elsőre nagyon ijesztő volt, de nem történt semmi komoly.

Nekem 7 éves koromban volt hogy a teherautó sofőr apukám egy váratlan hóesésben kicsúszott a kanyarban, pont vele voltam én is. Szerencsére nagy gyakorlata volt, így egy nagy adag kormánymanőverrel megúsztuk a dolgot, de kis híja volt hogy nem borult fel az egész teherautó rakományostul. Egyáltalán nem viselt meg, azóta is büszke vagyok rá hogy

simán visszahozta az autót egyenesbe :)


A párom apja ütközött, keményen. A kocsi eleje leszakadt, főleg az anyósülésnél, ahol párom ült.

Szerencsére egyiküknek sem lett baja, csak a kocsi ment totálkárba.

Őket sem viselte meg a dolog, párom azóta is dicsekedik vele hogy túlélte (az apja nem, a kocsi miatt :)).


Ha úgy érzed hogy ennyire megviselt beszéld meg egy barátnőddel, de ha a szüleiddel osztod meg, készülj fel rá hogy átmennek extra aggódósba.

2013. jan. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!