Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen "izé" velem anyám?

Miért ilyen "izé" velem anyám?

Figyelt kérdés

Anyukám tanár és sokszor ideges de azért néha velünk lehetne kedvesebb.Szóval amikor bemegyek a tesómmal a szobámba,hogy tanuljunk akkor szoktunk dumálgatni,röhögni meg ilyenek.És akkor bekiált,hogy tanuljatok de hülyüljetek.Meg bekiabál,hogy gyere ide!!!!Akkor én öööajj haggyá máá....

És akkor mint valami pszichós te ne höbörögj itt nem te melózól egész nap meg ilyenekek.....Meg,hogy "bunkón" szólók hozzá.Meg tökre azt hiszi,hogy nekem 10000× könnyebb mert én diák vagyok..DE NEM!! Meg ráülök az ágyra nem kapcsolom föl a villanyt és bejön kapcsoljáá máá villanyt!! Pedig komolyan egy percre ültem rá,hogy kikeressek valamit.Meg odaszól a tesómnak,hogy szólj a másiknak(aki én lennék),hogy tanuljon máá!!!!Mondja neki,hogy te legalább tanuljál legyen egy normális lányom.Megmondjuk amikor vissza hozom az uzsimat akkor miért nem raktad be a hűtőbe.Mindgyá megtéplek annyira hülye vagyok.De komolyan miért hiszi azt,hogy Ő a "főnök"

FÉLREÉRTÉS NE ESSÉL SZERETEM DE EZT AZ ÉNJÉT KI NEM ÁLLHATOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



2013. febr. 14. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaj ismerős helyzet, de nem kell mindent magadra venni. :) 15/f
2013. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát gondolom elég stresszes lehet az élete, iskolában is nevelnie kéne otthon is nevelnie kéne stb. Egyébként tényleg ő a "főnök" , ő hozott világra, neki kell nevelnie, vigyáznia, hogy ne kallódj el, sikeres ember legyél az életben. Szoktál neki segíteni mondjuk a házimunkában? Bár gondolom így nem életszerűen lehet átlátni a helyzetet, ebből csak úgy tűnik, hogy anyukád stresszes és türelmetlen. Egyébként engem is sokszor kihívott anya a szobámból, volt amikor azért, hogy bemenjek a konyhába és vigyek neki valamit, míg ő a tv előtt ült. Ebben csak az a vicces, hogy nekem ezzel 2x annyi távot kellett megtennem, mint neki kellett volna, mert a szobám és a konyha között ült. Én nagyon örülnék, ha újra ez lenne életem legnagyobb problémája :D Anyukádnak rengeteg dolog miatt kell aggódnia, amibe nem láthatsz bele, bár majd megtapasztalod
2013. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, jól gondolom, hogy azt nehezményezed, hogy édesanyád az óvó anyai érzések helyett, úgy viselkedik otthon is mint a munkahelyén, és csak főnökösködik a szeretet kimutatása helyett?
2013. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudod nem könnyű ám a tanárok élete. Már nem olyanok a gyerekek, mint ezelőtt 20-30 évvel, mivel a széthulló családokban nem tanulnak semmi erkölcsöt, meg az a menő, hogy szóljunk be a tanárnak, urambocsá meg is verjük. Szerinted mit kell anyádnak kiállnia nap, mint nap? Lehet, hogy te nem is tudsz a problémáiról, és egyszerűen csak arra vágyik, hogy otthon minden rendben legyen. Néha esetleg a kedvében járhatnál.
2013. febr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Első gondolatom az volt -miközben olvastam a kérdésed-, hogy bakker engem is ilyen tanárok vettek körül, és hogy ilyen ember miért megy tanárnak?!


Mond meg neki, hogy próbálja kicsit lazábbra venni a dolgokat és akkor szeretni fogják a tanulók és ő sem fog agyvérzést kapni páréven belül.

Mond meg neki, hogy az élet és a halál között nincs semmi más csak az idő, és csak rajta áll, hogy mivel tölti ki.


Ja és ha nincs férje/pasija, akkor segíts neki szerezni egyet.

2013. febr. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én anyám csak akkor volt ilyen (ő is tanár) amikor a 2. gyerekét várta
2016. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!