Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Azt hiszik,...

Mit csináljak? Azt hiszik, hogy bántom a feleségemet.

Figyelt kérdés
Ilyen kis alacsony, csendesnek és törékenynek látszó lány volt mindig én pedig nagyobb vagyok sokkal, ezért is hihetik azt. Ha csak egy kicsit is megszorítom a karját vagy valami egyből bepirosodik vagy bekékül meg ilyenek, mindig kérdezik tőle, hogy miért nem hagy már el stb. Szokott velem kötekedni meg néha játékból szoktunk verekedni, olyankor muszáj lefogni. Egyszer a 8 éves unokatesója ütötte meg véletlenül és olyan lett, szóval nem csinálom erősen :D
2013. febr. 15. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég bizarr és zavaros kérdés.
2013. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Óvatosan érj hozzá vagy olyan helyen ahol nem látható a folt. Bnőmnek is gyorsan belilul a helye, akár milyen gyengéden is szorítják meg. Bőr kérdése..

A kívülállókkal nem tudsz mit csinálni, aki meg ismer titeket, az tudja hogy mi a helyzet.

2013. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem bántod akkor mindegy :D

Mások véleményét szarjátok le.

2013. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

"egyből bepirosodik vagy bekékül meg ilyenek, mindig kérdezik tőle, hogy miért nem hagy már el"


Ha nem viccből kérdezgetik, akkor bocs, de lehet vaj a füled mögött. Tapasztalatból mondom. Sok verekedős férfi próbálja így kicsinyíteni az általa okozott sérüléseket.

2013. febr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én nem vagyok picike se törékeny alkatú, de mégis amikor a barátommal hülyéskedünk és jobban megfogja a combom vagy a karom akkor bizony előfordul hogy belilul... :D pedig tényleg semmit nem csinál kb.

gondolom a feleséged se akad ki tőle, ha más kérdezi akkor meg mondja, hogy nekiment valaminek vagy ilyesmi :D

2013. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább ki kellene vizsgáltatni a feleségedet, mert valószínűleg véralvadási problémái vannak.
2013. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom valami kigyúrt mamlasz lehetsz, aki még egy seprűnyelet se tudna megfogni, mert eltörné.
2013. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, sőt hozzám se kell érni, folyamatosan kék-zöld folt a lábam-karom. Úgy is összetöröm magam hogy észre sem veszem, csak pl. mikor szoknyát vennék fel... Nekem a rutascorbint javasolták hogy szedjem, erősíti az érfalakat, az ilyen foltok is hamarabb elmúlnak, illetve nehezebben jön elő. Azt hiszem kúraszerűen kell szedni, bár én csak vagy két hétig szedtem, de el is múltak akkor a foltok.

Egyébként tényleg nem árt egy kivizsgálás, nekem valószínüleg pajzsmirigy alulműködés okozza (de még nem jártunk a végére).

2013. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is hamar bekékülök ha a férjem megfog pedig ő se bánt engem. Ráadásul elég béna vagyok, gyakran ütöm meg magam, arról nem is beszélve hogy van egy 18 hós fiunk. Ne csinálj semmit, ha nem bántott akkor nem kell a többi emberrel foglalkozni. A fő hogy ti tudjátok az igazat és boldogok vagytok.
2013. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!