Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a feleségemet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a feleségemet és most bűntudatom van (? )

Figyelt kérdés
Egy ideje nem működik a kapcsolatunk, nem akar már szexelni sem, nekem meg nagy szükségem van rá és már nem bírtam tovább. Ha legalább oka lenne amiért nem csinálhatjuk, akkor nem csaltam volna meg de állandóan jön a hülye kifogásaival és hiába próbálkozok nem sikerül. Nem gondoltam volna, hogy idáig fajulnak a dolgok. Én próbáltam helyrehozni a dolgokat de ő nem nagyon igyekezett. Mindig mindig mindent megteszek neki de már meguntam, hogy én sose azt kapom cserébe amit kérek, bezzeg régebben ő nyaggatott folyton. Elegem lett és egyik este elmentem pár haverommal szórakozni, kinéztem egy lányt és lefeküdtünk de már bánom. Mit tegyek? Szólnom kéne neki?

2013. febr. 11. 20:57
1 2 3 4 5
 1/47 QueenRavenna ***** válasza:
74%
Hát legyen is!
2013. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem el kellene mondanod neki,hátha észbe kap.

Néha kell egy nagyobb veszekedés,hogy az ember kibeszélhesse magából,ami bántja.

2013. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
54%
Talán ha gondok vannak akkor helyre kellett volna hozni, ha nem megy akkor meg otthagyni egymást, nem megcsalni te szerencsétlen. Most egy féreg vagy, nem férfi... legalább annyira tiszteld már meg a feleséged hogy elmondod neki, bocsánatot kérsz és elmész a p*csába.
2013. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
32%
Igazad volt, ne aggódj, sztem őt is régóta kezelgeti valaki. Jól tetted, ne legyen bűntudatod!
2013. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
46%
Ugyan, minek? Okold tovább őt a saját gerinctelenséged miatt, az megoldja a problémáidat! Csak így tovább!
2013. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
92%
ha egy pasi nem kap testi oromoket akkor mar egybol mas utan nez. az is lehet hogy a felesegednek valami egeszsegugyi gondja van es azert nem akar veled szexelni. ha meg nem az lett volna a megoldas hogy megbeszelitek vagy vegso esetben szexterapeuta. de meg mindig ott a jo oreg maszturbalas. de te meg megcsaltad.... ha elmondod neki tuti kidob mert tobbe nem fog rad ugy nezni mint azelott... jobb az ha nem mondod el szerintem es hozzatok helyre a hazassagotokat. !
2013. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Szerintetek hányszor próbáltam már megbeszélni? De hát ő sose ér rá, akkor sajnálom. Én mindig érjek rá amikor gondja van. Nincs semmilyen betegsége, tudomásom szerint mindig elmondjuk az ilyen dolgokat egymásnak. Minek titkolni? De hogyha az lenne a baja akkor nem tettem volna ilyet. A hátralévő életemben nem a kezemmel szeretnék szexuális életet élni, mikor van egy feleségem is.
2013. febr. 11. 21:10
 8/47 anonim ***** válasza:
59%
Ne legyen. Ha ő a kisujját sem hajlandó megmozdítani a kapcsolatotokért, akkor nincs mit tenni.
2013. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
66%
De most őszintén, milyen eredményt vársz attól, hogy elmondod neki? Nem tudom, milyen a feleséged ilyen szempontból, de vagy sírvafakad, hisztizik, hazamegy a mamához, kidobja a cuccodat a hetedikról, vagy megvonja a vállát és akkor mit csinálsz? Ott állsz a bűntudatoddal és kiderül, hogy nem is kellene, hogy bűntudatod legyen? A legkizártabb az, hogy azt fogja mondani, hogy "édes uram, hát ha ez hiányzik neked, tessék az összes alfelem, cukorfalat, használd örömmel." Szóval, mit vársz a vallomás után?
2013. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
23%
A hetes hozzászólásból az derül ki kedves kérdező, hogy a feleséged csak egy két lábon járó marok-pótló. Nem is tudom, miért jó akkor ez a házasság és kinek?
2013. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!