Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után mutattátok be...

Mennyi idő után mutattátok be a szülőknek a párotokat? És ti mennyi idő után ismerétek meg a szülőket?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak, akik együtt laknak a szülőkkel.:)
2013. febr. 15. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én szüleim a barátomat 2 hónap után ismerte meg, nem akartam még hazahozni, de elkísért a kapuban és anyu épp jött le. Engem viszont az ő szülei 3hónap után ismertek meg.
2013. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 hét. :)
2013. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én elég hamar be szoktam mutatni. max 2 hónapon belül, ha úgy ítélem meg a kapcsolatunkat, hogy komoly. a barátom is kb 2 hónapon belül bemutatott a szüleinek.
2013. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 év után ismerték meg a szüleim a páromat, én még nem találkoztam az ő szüleivel.
2013. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi már nem élünk a szülőkkel, de a megismerkedésünk idején még igen (pontosabban én a szüleimmel, párom édesanyja pedig vele, mivel eszetlen hitelfelvételek miatt elvesztette a lakását, a páromhoz költözött, a mai napig támogatjuk, mert vonják a nyugdíját... de mindegy)

Márciusban találkoztunk először (neten ismerkedtünk meg), onnantól kezdve együtt vagyunk, mostmár 7 éve. Én júliusban mutattam be, az anyját pedig már a második randinkon megismertem, mert felugrottunk hozzájuk. Apja már meghalt akkor.


Tehát én 2 hét múlva ismertem meg, ő pedig 3 hónap múlva :)

2013. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az első párom szüleit 4 hónap után ismertem meg, következő héten én is bemutattam. A következőt nem ismerték, 5 hónapig voltunk együtt. (nem egy városban voltunk ezek alatt a kapcsolataim alatt, mert máshol tanultam).

A páromat hamarabb ismerték mint én, apukám mutatott be neki:)

2013. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem 1-2hónap után mutattam be a páromat a családnak, én az ő családjával 2 hónap után találkoztam.
2013. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mikor összejöttünk rá 2 hétre ismertem meg a szüleit, tesóját. Ő az én szüleimet 3 hét után.

Akkor még a szülőkkel laktunk.

2013. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ó, akkor jó. :) Én kicsit hamarnak éreztem, hogy 2 hét után bemutatott. :) Viszont én nem szeretném még őt itthon bemutatni, már csak a házunk miatt sem..:/
2013. febr. 16. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!