Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el otthon hogy...

Hogy mondjam el otthon hogy fegyelmi tárgyalásom lesz?

Figyelt kérdés
15éves kollegista fiú vagyok,egy neves gimibe járok és egy váratlan razzia során találtak az utazótáskámban egy doboz cigit.(Már december óta leszoktam csak benne maradt és elég szívás így lebukni:D).Haza kellett jönnöm mert tüdőgyulladásom van és apám tök kedves velem és persze anyám is.Kiszolgálnak meg minden. 9éves korom óta cigiztem de sosem sejtették volna mert elég elővigyázatos voltam mindig.Apámat ha kérdezik csak ennyit mond:"Az én fiam még a cigi füstöt is utálja".Nagyon nehéz.Még jövő héten is otthon vagyok de jövőhéten valószínűleg jön a határozat és nem akarom hogy abból tudják meg.Még annyit hogy apám elég maradi keménykezű, szigorú ember. Ha valami tippet mondanátok megköszönném.
2013. febr. 16. 16:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem kell nekik elmondani...
2013. febr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hogyhogy nem kell?:OO fejtsd ki kérlek
2013. febr. 16. 16:34
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mielõtt megkapod a határozatot mondd el nekik, jobb ha tõled tudják mzeg, mintha utólag.

Lehet fogsz kapni 2 balegyenest, ha ilyen szigoru az apád, de azt is mondd el, hogy már régóta nem cigizel. Kár érte, hogy már 9 éves korodban elkezdted, nagyon rossz,amit tettél.

2013. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha bevallasz mindent akkor mondd meg neki hogy egyszer kipróbáltad de nem tudtad letenni, és nem szóltál mert nem akartad hogy csalódjanak benned... én ezt javaslom.
2013. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Hogyan magyarázd ki a cigis dobozt ha végképp nem akarod elmondani az igazat 1 haverod hülyeségből belerakta 2 cigis dobozt kellett vinni mert cigi ellenes plakátra kell 3 haverod el akarta dobni de te utálod h ha valaki szemetel dzért elraktad 4 haverod cigi gyűjteményébe kell :-D valamejyik indok és utána h nem akartad ezt mondani aki elkapott mert ilyen helyzetbe nem hisznek el semmit.
2013. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
De hát hogy lenne az enyém, hát azt éreznétek ha büdös lennék!
2013. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Ne mond el h 9 éves korod óta dohányzol. Mond h decemberbe találtad,de nem volt tele,elszivtál belőle pár szálat,kiprobáltad nem jött be. A koliba nem merted eldobni és elfelejtetted kidobni,aztán most volt razzia.
2013. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
bocs, de te milyen suliba jársz? szerintem a sulinak nem sok köze van hozzá mi van a táskádban. "csak úgy" át se kutathatnák... na meg aztán ilyenért FEGYELMI? más suliba rongálásért, meg verekedésért van fegyelmi, nem azért mert dohányárut találnak túrkálás közben a diák cucca közt. szerintem nem korrekt az ilyen iskola, ahol razziák vannak és úgy kutatják át a holmitokat, ahogy akarják... ha drogot találtak volna, azt megérteném. vagy ha a suliban cigiztél volna azt is. de te semmit nem csináltál, csak találtak a cuccod közt egy doboz cigarettát.
2013. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Bonyhádra járok.A petőfi gimibe..
2013. febr. 16. 22:01
 10/18 anonim ***** válasza:

Azert nem kell elmondanod, mert ugyis tudni fogjak, hiszen kotelezo ertesisteni a szuloket (gondolom erre gondolt az aki ez irta)

Szerintem viszont jobban jarsz ha te kozlod. Ertelmesen, hogy talaltak nalad egy doboz cigit, ami tenyleg a tied, de mar nem szivod, (igy talan nem akadnak ki annyira) csak nalad maradt. Ezt majd a targyalason is mondd el, enyhito korulmeny..

Nem lesz sztem semmi gond, csak nyugodtan

2013. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!