Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy nőnek...

Mit lehet csinálni egy nőnek otthon egész nap, ha már a gyerekei iskolások? Ti nem őrülnétek meg?

Figyelt kérdés
Én még itthon vagyok a kicsivel, így leköt, de már most mennék vissza dolgozni. Van egy ismerősöm, 16 éves a legnagyobb gyerek (4 van) azóta nem dolgozik. Azt mondja nem megy vissza egy 100asért 8 órába, mert nincs rá szükségük. Ezt aláírom, van pénzük egy rakattal a férje által, de nem csak a pénz motiválhat egy embert. Sőt ha azt vesszük nagyon szerencsés helyzetben lenne munkát illetően is, hisz azt csinálhatna amit szeretne, akármit kitanulhatna. Én nem értem az ilyen embereket. Egész nap a városban furikázik (kisváros) a gyerekekért is elmegy ne kelljen már nekik 20 percet sétálni, szóval mindig úton van valami miatt. Ahelyett, hogy lefoglalná magát. Még csak a takarítást sem ő végzi.

2013. febr. 15. 10:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
89%

Mindenki éljen úgy, ahogyan Ő jól érzi magát, ha van rá lehetősége. Ha ez az ő családját nem zavarja, nincs szükségük a pénze és mellesleg neki is jól esik ez a semmittevés, akkor mi a baj vele?


Nem vagyunk egyformák. Van, aki szeretne így élni, míg mások nem.

2013. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, hogyan lehet úgy leélni az életét, hogy nem csinál semmit. Belepusztulnék :)
2013. febr. 15. 10:56
 3/72 anonim ***** válasza:
77%
Van aki akkor is megörül ha minden perce foglalt és van aki akkor is nyogodt ha egész nap nem kell csinálnia semmit. Egy biztos. Egy kis kreativitás mindig segít hasznsan elütni az időt, ne adj isten még örömet is okoz.
2013. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
Például ezt az oldalt használni.
2013. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
68%
Én rengeteg dolgot tudok otthon is csinálni, bár kevés az időm. Kézimunkázni szoktam, kötni, horgolni, varrni a gyerekeknek, képeket festeni eladásra, kertészkedni, a szobanövényeket ápolni, szaporítani, internetes adásvételeket bonyolítani, tornázni. Ezen felül persze házimunka. El nem tudom képzelni, hogy valaha is ne tudnám magamat lekötni bárhol, bármikor.
2013. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
78%
Ne vicceljél már, ha 4 gyereke van, el tudod te képzelni, hogy mennyi munka van utánuk, néha a látszat csal. Nem vagyunk egy formák mindenkinek vannak igényei és céljai, kinek mi esik jól.
2013. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:

szerencsés vagyok,nekem is van választási lehetőségem.A ferjemmel azt beszéltük,ha hagyományos felállásban élnénk,ő örülne,ha nem dolgoznek,hanem otthon maradnék,nekem is bejonne,le tudnám foglalni magam.DE el fogok menni dolgozni,mert ő is otthonról melozik így mi 24/24et együtt vagyunk,ez viszont egy idő után fárasztó...

szóval nem tudhatod,h ő milyen indíttatásból nem dolgozik.

2013. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén örülnék egy ilyen életnek. Elmennék minden nap valahova, akár futni, hogy csini legyek, akár konditerembe, színházba a barátnőkkel, már ha ráérnek, vagy kiülnék a medence mellé nyáron. Ezt hívják amúgy luxusnak és én el tudnám viselni :) Mennék múzeumba, könyvesboltba aaa de jó lenne :)


Azt írod, szerencsés helyzetben van mert azt csinálhatna amit szeretne. Na ő vezetni szeret, és ide oda menni :) Én pl akkor szerintem agyagoznék, festenék lószőr ecsettel vászonra, vagy elmennék túrázni, síelni. Tudod az önmegvalósítás nem csak a munkában lehetséges. Attól még senki élete sem sivár, hogy nem dolgozik. Ha nem kellene pl. egy multiban húznom az igát, hanem lenne időm elolvasni egy könyvet, vagy japánul tanulni, szerintem hasznosabb életet élnék, mint a többi droid :)

2013. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
45%

És mit tud otthon csinálni évekig akinek gyerek sincs,csupán nem dolgozik (mondván nincs meló ami tetszene,akárhova meg nem megy el)? Van ilyen ismerősöm,huszonéves nő,sorozatokat néz,netezik,várja hogy délután hazaérjen a pasija.


Én se birnék otthon ülni.

2013. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
86%
semmi közöd hozzá :)
2013. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!