Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan hihetetlen, hogy...

Miért olyan hihetetlen, hogy ez a nevem?

Figyelt kérdés
Nagyné dr. Kis Zsófia (fiktív név) formátumban. Szinte minden egyes alkalommal megkérdezik, hogy: ez a rendes neve? Ez van a személyijében is? Ez miért olyan hihetetlen? Lassan 26 éves vagyok.
2009. szept. 7. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem hihetetlen.
2009. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Csak mert viccesen hangzik. Ennyi. :)
2009. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
valószínű fiatalabbnak nézel ki, ezért csodálkoznak az emberek, hogy házas vagy és le is doktoráltál már:-)
2009. szept. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De miért hangzik viccesen? Nem ez a nevem, csak ilyen formában van. De ha ez is lenne, mi benne a vicces???
2009. szept. 7. 18:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Néha már mikor megkérdezik, hogy: "Ez a rendes neve?", kedvem lenne visszaválaszolni, hogy: "Nem, ez a fiktív nevem, csak vicceltem, valójában Kovács Olga vagyok!".
2009. szept. 7. 18:03
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Én sem értem hogy mi vicces rajta:O

Esetleg azt tudom elképzelni,hogy NAGYné és akkor kis "zsófia".. szóval a nagy és a kicsi:D Bármég ezis hülyeség ilyenen röhögni

2009. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert a te generációdban nem divat ez a fajta névviselés. A legtöbb lány, ha férjhez megy, és változtat, akkor Nagy Zsófia vagy Nagy-Kis Zsófia lesz.
2009. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

jaja igaza lehet az előttem szólónak!

bár előszuör én is arra gondoltam h a kis-nagy ellentét miatt, de ha belegondolok abba h 26 évesen, a mai generációba így vetted fel a férjed nevét, ráadásul iylen fiatalon már doktori címed is van...=)

2009. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

ez egy nagyon aranyos kérdés. Jót röhögtem!


Annyira buták az emberek általában, hogy sajnos ilyenekkel zaklatják a másikat. Képzeld el, ha Fütty Imre lenne a neved hahahaaa!

2009. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!