Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan robbantsam ki a férjeme...

Hogyan robbantsam ki a férjemet a tévé elől?

Figyelt kérdés
Most télen lustult el ennyire. Vagy xboxozik szinte egész nap vagy meccset néz. Menni szeretnék a szüleihez meg lenne pár dolog amire már hetek óta megkértem, de kussoljak mert meccset néz, este meg jönnek a haverjai. Elegem van már belőle, utána én fogom hallgatni az anyját mert megsértődik. Már vagy 2 hete nem volt nála, pedig igazán nem lakik messze, illene meglátogatni. Kocsival 5 perc. Eddig sose volt ilyen, eddig sportolt sokat, most meg a tévé előtt döglik egész nap. Mit tegyek?
2013. febr. 17. 14:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Aknázd alá a fotelt úgy tuti kirobban.
2013. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ezt vele kéne megbeszélned. Lehet valami oka is, amiről te nem tudsz.
2013. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el naponta porszívózni. :))))
2013. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem zavarna ha nem csinálná ezt már vagy 2 hónapja szinte minden egyes nap. Vagy ha így állunk akkor én se fogok semmit csinálni, kíváncsi lennék hogy állna a szája.

Egyébként lehet, hogy egy hisztis pics@nak látszom, de nem vagyok az. Csak most ideges vagyok.

2013. febr. 17. 14:29
 5/19 hawkbill ***** válasza:
100%
azt nem tudom, de ha megvan neki az Army of Two 2, kérdezd már meg nem nyomjuk-e végig coopban... :D
2013. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Kezdj el nem törődni vele, ha bírod idegileg. Éld az életed, mintha ott sem lenne, tervezz úgy. Ha el akarsz menni az anyjához, menj nélküle. Egyszerűen ne vedd észre. Szerintem rá fog jönni, hogy nem olyan jó érzés hanyagolva lenni. Az igazi az volna, ha tényleg le bírnád ejteni, hogy mit mond, mit gondol.
2013. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem irom le a megoldast, mert ugysem fog tetszeni. Ugy meg folosleges.
2013. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem felesleges az anyján agyalnod. Magyarázkodjon ő, ha akar.
2013. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Azért ajánlottam a porszívózást, mert az én férjem olyankor menekült kifelé a lakásból. Tudta nagyon jól, hogy ha takarítok, akkor az egész lakást felforgatom, és nyugta sem lesz, mindig ott lesz útban, ahova éppen félreáll.


Másrészt valóban, az ő édesanyja, őneki kellene inkább rajta lennie, hogy elmenni hozzá.

Max. te ilyenkor menj a sajátodhoz, vagy ha messze lakik, akkor menj a barátnőddel, presszóba, vagy menj fodrászhoz, egyéb hasonló helyekre. Majdcsak észreveszi, ha nincs kiszolgálva, ha nem talál otthon, amikor pl. megéhezik, stb. stb.

2013. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 QueenRavenna ***** válasza:
93%
Vágd el a kábelt.
2013. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!