Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotok mit csinál otthon?...

Párotok mit csinál otthon? Van hobbija vagy sokan vannak olyanok aki otthon ülnek tévé, gép elött vagy alszana?

Figyelt kérdés
Például ha neked van hobbid és csinálod vagy a gyerekkel foglalkozol és ő meg a látszólagos semmit csinálja, akkor mit teszel ellene? Szóváteszed neki?
2009. nov. 3. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose ül a tv előtt, ha hazaér, onnantól család, gyerekek intézése, vagy a kert körüli munkák és barkácsolás (minden bútort ő csinál itthon, lassan halad, de megértő vagyok :-)) Vagy közös programunk van.
2009. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Mindkettőnk hobbija az autók. Mivel régi autóink vannak, mindig van mit bütykölni rajtuk, vagy csak egyszerűen ápolni őket. Régen együtt szereltünk, pedig én nő vagyok. Imádom az ilyen dolgokat. Most 10 hónapos a kisfiam, így nekem szünetel a hobbi. Páromat hagyom, hogy azt csináljon, amit akar. Ha magától segít, akkor az 10x hasznosabb, mintha kérnem kellene őt rá. ;)
2009. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hihi :) Éppen tegnap tettem neki szóvá! :) Az van, hogy van hobbija (testépítés) de mellette otthon semmit nem csinál. Heti 3-szor jár edzeni, aztán haza jön enni kér, majd leveti magát a tv elé. Van egy kutyánk őt néha leviszi. Tegnap közöltem vele, hogy vagy kiveszi a részét a dolgokból, hogy nekem is legyen szabadidőm vagy nem fogok főzni és takarítani, hanem én is mindent ott hagyok ahol kieski a kezemből. Mivel szerti a rendet és a hasát azonnal segítőkész lett. Ha belegondolok, hogy miért is nem szóltam előbb... :)
2009. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
12:37-es vok! Ja nem úgy kell ám érteni, hogy azt várom eltőle, hogy az én munkámat végezze el (háztartás), hanem, hogy pl.: a ruháit ne dobálja szanaszét, meg ha evett a tányért rakja már a mosogatóba... meg hasonló apróságok. Remélem érted...??
2009. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem meg nyugodtan kiveheti a részét a férfi is bármilyen házimunkából, gyereknevelésből, ettől nem csorbul a férfiassága. A házimunka ma már nem csak a "nő munkája", mert a nő is ugyanúgy dolgozik. A 21. században vagyunk.
2009. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a párom hazajön első dolga, hogy leüljön a gépe elé, föl a netre. Flusztrál a dolog nem kicsit:(
2009. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom heti kétszer focizik. Amikor otthon van, mindenben segít. Ő jelentette ki, hogy szerinte nincs olyan, hogy csak női munka. Persze igyekszem a házi munkát én elvégezni, de neki sem áll meg az élet, ha esetleg el kell mosogatni, vagy össze kell ütni valami kaját. Igazából szerencsés vagyok, mert szinte minden meg tud csinálni. Jó szokott számítógépezni, de általában este, ha én már elaludtam.
2009. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én párom rallyzik! Télen még nincs nagy gond mert sokat itthon van de mikor már nincs hó és jobb idő van kezdődnek a tesztek, szerelések, olykor éjszakába nyúlóan,tavasszal elkezdődik a szezon őszig akkor meg sem kérem! :) Télen néha segít. Leviszi a szemetet, bepakol a mosogatógépbe, de aztán nem sokmindent! szerencsére már van segítségem..:)
2009. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Horgászik, meg idióta internetes játékokkal játszik. De én elfogadom, mert ő is elfogadja az én hobbimat.
2009. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!