Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy negyven éves férfit le...

Egy negyven éves férfit le lehet választani az anyjáról vagy az anyját a fiacskájáról? Mi lehet az oka, hogy egy anya, nem veszi észre, hogy mennyire rátelepszik a már felnőtt fiacskájára, ezzel lehetetlenné téve a párkapcsolatát?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
ezer oka lehet. konkrétabban? kicsit vázolhatnád a helyzetet...
2012. febr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az édesanya már hosszú ideje csak a felnőtt gyerekeivel él, előbb a fiával, majd a lányával, majd miután a fiú külön költözik, teszi ezt az anyukája mellett 5 percre, ahová a mama átsétálhat bármikor a saját kulcsával.Valójában nem a szülő attitűdje a probléma, hanem az erre adott válaszok a negyven éves fiú gyermeknek :-( amivel többször megőrjítette a párját! Aki megunva ezt az áldatlan helyzetet, folyton elszerelmesedik, ám annak rendje módja szerint, mindig rájön, hogy szeretné a pasit, de mamuska nélkül!
2012. febr. 11. 00:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha eddig ez nem történt meg automatikusan,akkor már nem is fog.A "fiú" lelkiekben függőségi viszonyban maradt az anyjával,azaz nem történt meg a felnőtté válási folyamat.Ilyenkor már olyan függőségi viszony alakult ki oda-vissza,hogy ezzel nem lehet mit kezdeni,el lehet fogadni.Változni nem fog,aki ebbe a megbonthatatlan kapcsolatba úgy akar beékelődni,hogy ezt a két embert egy fikarcnyit is el akarja távolítani egymástól,az ellenség,sajnos,ezt előbb-utóbb nem csak az anya,hanem a fiú is így fogja gondolni,ha már elmúlt az ujdonság varázsa.Ha ilyen kapcsolatban áll a párod az anyjával,két lehetőséged van:elfogadni,hogy mellékszereplő vagy, vagy pedig mindnyájatok kárára nekiállni rombolni,ami csak megkeserít, de nem lehet sikeres.
2012. febr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Valóban ellenségnek tekint, miközben szeretne velem lenni, ám a mamuska lénye, mindenek felett áll. Ő átrendelheti a fiát ebédre, miközben én nála főzök, és mivel képtelen nemet mondani, át is megy. Mivel nem szeretem magam rosszul érezni, én meg hazajövök tőle, és persze én vagyok a hibás, hogy kettejük közé akarok állni.
2012. febr. 11. 00:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt a pasit már csak mamuskával együtt lehet szeretni! azért is ad "ilyen válaszokat" a saját párjának az anyja mellett. ő eldöntötte magában, h olyan párt fog találni, akinek ez így megfelel, harmóniában vele és az édesanyjával. nem fog változtatni. látod, hagyja is a lánynak, h ha menni akar, had menjen. ő még akkor sem változtat a lány kedvéért, hanem "a mamával marad". a lány ha akar visszajöhet, de a mama mellé. sajnálom, ha rólad van szó, lehetetlen, megoldhatatlan helyzet. elnézést a kifejezsért, de ezt a köteléket már csak a halál szakítja el. az is csak látszólag
2012. febr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Hiszen kettejük közé akarsz állni.Szerintem ne akarj,nem fog sikerülni.És nem éri meg.Ha kell neked ez a férfi,így kelljen.Merthogy ez van.Szóval ha te is ellenségként tekintesz az anyjára,aki el akarja venni tőled a szerelmedet, ez már most visszafordíthatatlan.
2012. febr. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást, szomorú volt olvasni, ám elgondolkodtató, és talán a továbblépésen kell gondolkodnom, mert bár, nem zavarnának a konfliktus megoldások, éppen csak a másik nem is érzi, hogy ez éppen az :-)
2012. febr. 11. 00:33
 8/11 A kérdező kommentje:
Néhány éve megbocsátottam a mamusnak, hiszen ő csak szereti a gyerekét, és lássuk be ezért senkit nem tehetünk felelőssé, ám azért már igen, hogy a pasi, nem vállal föl semmit az anyjával szemben! Szóval nem tekintek senkit ellenségnek, de birkaként sem tudnám folytatni az életemet.
2012. febr. 11. 00:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez a kapcsolat csak arra jó, hogy te folyton dühöngj, és ennek nem lesz se vége, se hossza. Szerintem kezd el új pasit keresni és ha találtál, akkor hagyd ott.
2012. febr. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne dünnyögj magadban. Itt egy megrögzött mama kedvencéről van szó. Lépj, keress egy olyan pasit aki független.

Ne pazarolj időt a semmire.

2012. febr. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!