Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy továbblépjen...

Mit tegyek, hogy továbblépjen a múlton?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2009. november óta vagyunk együtt, 2012. februárjában szakítottunk. 2012 augusztusban kibékültünk.

A 2012 februártól augusztusig terjedő időszakban, volt 1 csaj akivel smároltam, volt 1 akivel találkoztam párszor és nem történt semmi, és volt 1 akivel lefeküdtem. Barátnőmnek volt 10 akivel smárolt és 1 akivel lefeküdt... Jelen időben az a gond, hogy barátnőm állítása szerint nem tud túllépni azon h nekem voltak azok a csajok...



2013. febr. 19. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Talpald arcon a r1bancot!
2013. febr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
19%

Kövesd pontosan az utasításaim, elmondom mit tegyél. Először is be kell vásárolnod a következőket:

Piros csipkés tanga.

Melltartó

Gyertyák

Olcsó parfűm (női)

Sikosító

Női borotva

1 lavor

3 szál rózsa

Rúzs


Ezek után, amikor ő nincs otthon felkészíted a terepet. A bejárati ajtótol begyertyázod a lakást a szobádig. A melltartot és tangát a fürdőszoba előtt és utközben elszórod. Majd befujod magad a parfümmel. A sikosítonak a kupakját leszeded és nyitva az ágyon hagyod. A lavort teleöntöd melegvizzel és az ágy mellé teszed a borotvát pedig ugy támasztod rá hogy feltünően látszodjon. 2 rózsának a szirmait az ágyon szorod el az utolsot pedig vázába az ágy mellé. Mielőtt hazajönne leetközöl meztelenre és rúzsfoltokat generálsz magadnak. Majd a fürdőben kinyitod a zuhanyzot, visszarohansz az ágyba. Amikor bejön a lakásba rá 5 másodpercre elkiáltod magad: Gyere már be édes mert nem bírok magammal. Amikor bejön a lakásba pedig elképedve rémült arcot vágsz és azt mondod: Megtudom magyarázni! :)

Ezek után tombolni fog kb 30 percig mire rájön hogy nem csaltad meg. Ezek után megprobálod neki elmagyarázni hogy a féltékenység nem megoldás, tul kell lépnie rajta.

Ha ez nem jön össze akkor... Csak egyszerűen vágd nyakon és az ürülékedet tedd bele a kabátja jobb zsebébe és a pénztárcájába.

2013. febr. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vitatkoznék az utolsóval. Szerintem a bal zseb hatásosabb.
2013. febr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!