Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megverne a férjetek mert...

Ha megverne a férjetek mert nagyon felidegesítettétek a féltékenykedéssel utána ugyanúgy szeretnétek, elfelejtenétek neki a verést? Mondjuk ha ti is tudnátok hogy miattatok is van mert nagyon féltékenykedtetek

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 11:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
1%
Ezek szerint neked használt...Akkor hol a probléma?
2013. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%

Én nem bocsátanék meg. Az erőszak nem jó problémamegoldó. Én nem ütök meg férfit, és ezt elvárom visszafelé is.

A verést nem érdemli meg senki.

23/N

2013. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
16%
De a féltékenykedést sem!!!!
2013. febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%

Nem, az erőszak nem lehet válasz/megoldás semmire.

Aki ilyen eszközhöz nyúl, az gyáva/primitív, nincs elég értelme másként megoldani a problémát. Nem tudnék olyan embert szeretni/tisztelni, aki konfliktuskezelés címén csak erőszakhoz tud(ott) folyamodni.

2013. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Legyek öngyilkos akkor? Mit sem ér az élet a férjem nélkül. Az a baj hogy mindenféle szuka teszi neki az eszét ő meg kedves mindnkivel n mar ezt nem birom tovabb de meg mindig kék zöld vagyok és mit mondok majd szüleimnek a vasarnapi ebéden napszemcsibe mégse mehetek.barátnőm mondja hagyjam ott de én szeretem és vele akarok maradni. Talan ha rá tudnám venni hogy nyugdijba menjen akkor nem zaklatnák a nők
2013. febr. 23. 11:44
 6/35 anonim ***** válasza:
93%
Az tény hogy roppant idegesítő ha valaki állandóan féltékenykedik, de ezt akkor sem szabad veréssel "jutalmazni". El kell magyarázni 1000x is hogy az ember őt szereti, de ne csinálja a féltékenykedést mert az egy méreg a kapcsolatban. Ha meg esetleg okkal féltékeny valaki, a másik meg esetleg leplezés miatt üti meg a másikat az egy rohadt dög.
2013. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
87%
Aki egy verést elvisel az már semmire sem becsüli önmagát, és pont!
2013. febr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
78%

Te beteg vagy! Nem elválni kell, hanem kezeltetni magad!

Azt, hogy a nők a férjedet zaklatják, az csak a te beteg fantáziádban létezik.

Lehet, hogy egy nő igen, de hogy mindenki épp a te férjedet akarja, az biztos nem igaz!

Nem megoldás a verés, de biztos van egy pont, ahol már elszakad a cérna.

Vagy hagyd abba a férjed gyanusitgatását, van lépj tovább. Te döntesz!

2013. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Akkor mrg hogy szokjaknle a féltékenykedesről? Vagy végezzek mindkettőnkkel?komolyan én meg tudom érteni a csepregi gyilkost is a féltékenység egy rohadt kínzó dolog már nem tudom mit csináljak? Amugy azert vert meg mert a szep szo nem hasznalt es en orditozta, meg a folyoson feküdtem és meg akartam ölni magam a késsel. Kiborultam. De bánt az is hogy verhetett így meg??
2013. febr. 23. 11:54
 10/35 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagy normalis.
2013. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!