Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nyomul, utána miért lesz...

Aki nyomul, utána miért lesz hűvös? Jártál már így?

Figyelt kérdés
Nem az első tapasztalatom arról, hogy szemmel láthatóan, minden kétséget kizáróan tetszem egy férfinak, aki lépéseket is tesz. Legutóbbi egy külföldi illető, nagyon szimpatikus egyébként. Rámír kedvesen, válaszolok... és egyszercsak eltűnik. Még írok egyet 2 hét elteltével, hogy jól van-e, mire egy szűkszavú válasz, a levelem nagy részére nem válaszol, és érződik, hogy nem vágyik további kommunikációra. Már megkérdeztem valakit, aki akkor ott volt, hogy rosszul érzékeltem-e a dolgot, de szerinte is abszolút egyértelműen bejöttem a férfinak. Lehet, hogy nincs semmi ésszerű magyarázat, de nem kellemes érzés. Másnak ilyen tapasztalata? 30/N
2013. jan. 6. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A hiba nyilván nem benned van, ha semmi olyasmit nem mondtál. Lehet hogy összejött valaki mással, és terhes neki az hogy további energiát fordítson irányodban, hiszen már nincs célja vele.
2013. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy konkrétan a külföldi illető miért lépett le, de tudod, az ilyeneknél általában nem csak te vagy az egyetlen, akinél próbálkozik. Én úgy gondolom, ha igazán kellesz valakinek, akkor keres, illetve keresi az alkalmat, hogy találkozzatok. Az, hogy bejössz neki mint nő csak egy dolog. Nagyon sok nő bejön még neki. De ha igazán akar téged, nem tűnik el. Hagyd a fenébe, keress olyat, aki folyamatosan jelen van, ne pedig szélhámosokra várj.
2013. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Harmadik lehetőség: lehet, hogy tesztel. Neki mondjuk olyan nő kell, aki mindent elnéz a pasinak. Azt is ha épp nem foglalkozik vele. Ne írj neki, ha ő mégis keres egy idő után, ne foglalkozz vele. Nem kell ez neked.
2013. jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vicces, mert arról faggatott, mikor megyek vissza, szomorú volt, hogy nem maradok, és nagyon rendes (tett egy szívességet is). Olyan "jó ember" benyomását keltette. Nem egy szélhámosét. Mindegy, valószínűleg az igaz nem fog kiderülni sosem, csak bánatos lettem. Tudom, és igaz, hogy aki akar valamit, az tesz érte.
2013. jan. 6. 11:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért tudd, hogy a szélhámosok mindig "jó ember" benyomását keltik. Ezért is megy nekik sokáig a szélhámoskodás. Beetetés, támadás, utána pedig, de drágám, nekem hiszel vagy a saját szemednek?
2013. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A net nem való ismerkedésre, mint társ találásra.Max. csevegésre, emberek kiismerésére, de nem társkeresésre.


Ez alap.

2013. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem neten ismerkedtünk meg, hanem személyesen találkoztunk. A rámírás ezután történt.

A net meg éppenséggel társtalálásra is lehet jó, az egyik volt barátommal ott ismerkedtünk meg, 4 évig voltunk együtt.

2013. jan. 6. 11:55
 8/13 A kérdező kommentje:
"emnberek kiismerésére, de nem ismerkedésre" - ez csak szerintem logikai bukfenc?
2013. jan. 6. 11:56
 9/13 anonim ***** válasza:

nem csak neked...

Amúgy a kérdésedre reagolva, az illető arab, indiai, japán, lengyel, német, olasz, angol, amerikai, svájci, vatikáni, nigériai, kameruni, argentin, brazil, ausztrál, pápuai, srí-lankai, etióp, orosz, román, szerb, görög, svéd, eszkimó, afgán, netántán skót volt-é, mert az is bejátszhat egy icipicit.

2013. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ismerkedésre én a konkrét párkeresési ismerkedést szoktam hívni.
2013. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!