Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod féltékeny lenne...

Ha a párod féltékeny lenne valakire... 0?

Figyelt kérdés

1. ...és látod rajta, akkor mit tennél?

2. ...és elmondja neked, akkor mit gondolnál, mit mondanál neki? (és mit tennél?)



2013. febr. 23. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkét esetben szépen leültetném és megmondanám neki, hogy semmi szükség a féltékenykedésre. Azért vagyok vele mert őt szeretem, az a másik nem érdekel/csak barátok vagyunk/vagy ami a helyzet.
2013. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá oka, akkor biztosítanám róla, hogy csak őt szeretem és nem fogom megcsalni. Ha ennek ellenére is betegesen féltékeny, olyannyira, hogy nem tudok vele mit kezdeni akkor lapát.
2013. febr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

általában semmi oka rá, de neki fixa ideája, hogy engem minden hapsi meg akar kapni. pedig nem vagyok olyan nagy szám, de neki úgy tűnik tökéletes :) és azt gondolja, h más is legalább ennyire vonzónak tart. no nem mondom, vannak esetek, mikor valaki szemet vet rám, de nem kell hozzá egy hadsereg, h leszereljem, és elküldjem melegebb éghajlatra.


általában megnyugtatom, h őt szeretem, más pasi nem érdekel, és teljesen felesleges ezen virnyognia. bár megteszi, de sztem ezzel is a szeretetét próbálja kifejezni :) konkrét személyre nem féltékeny, szóval ez a részéről inkább csak évődés, mint komoly probléma.

a mondás is úgy tartja, hogy nem száz férfitól kell félteni a nőt, hanem egytől.

2013. febr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Nejem örökké féltékeny...eleinte mondtam neki, hogy felesleges...aztán rájöttem, pont annyit izgul, és balhézik amikor nincs oka a féltékenységre, mint amikor van..


...érdekes, most is annyi az ajtócsapkodás, mint amikor nem volt oka rá...


felebarátaim, ne fekedjétek: tagadni,tagadni,tagadni...

2013. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Azt nem írtam, hogy nincs oka rá.


És ha az illető még nem a párod, azaz még kezdeti a kapcsolat, nincs kimondva az összetartozás?

2013. febr. 28. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!