Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családodból, barátaid ismerőse...

Családodból, barátaid ismerőseid közül vagy valakire nagyon féltékeny?

Figyelt kérdés

Tudom, csúnya dolog, de van egy rokonom, olyan szépen lefogyott, és örülök neki, mert nagyon szeretem csak na :/ Meg van egy ismerős, aki olyan pénzes... folyton utazgat a pasijával, olyan munkája van amit én szeretnék, és én most épp azt tanulom, hogy megvalósítsam, neki meg a feneke alá tolták.. :/ Persze lehet van hozzá érzéke, de akkor is :D


Általában nem vagyok féltékeny, anya külön büszke is volt rám kicsiként mert nem voltam az, sőt!


Csak észrevettem magamon ezt a rossz szájízt :) tehetek valamit ellene?


2012. aug. 15. 09:53
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Most biztos szét fogtok szedni :(
2012. aug. 15. 10:04
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenkibe van egy kicsi féltékenység de ez motiválja az embert hogy elérje ö is ugyanazt!!!
2012. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Amiket te említesz, olyan témákban nem. Ami viszont idegesít, és nem csak az ismerősök, hanem általában bármelyik emberrel kapcsolatban, hogy:


Van munkájuk. De úgy, hogy utálják, nem becsülik meg, szenvednek, ha be kell menni dolgozni, elkésnek, korábban lelépnek, hibákat hibára halmoznak, folyton panaszkodnak, a kollégáikkal sincsenek jóban, és mégis van munkájuk, jó fizetésük.

Csak ezre vagyok úgymond féltékeny, bár ez nem a legjobb kifejezés, egyszerűen csak zavar. Szóval ellene sem kell tennem, csak egy kis szerencse kéne, hogy nekem is legyen végre munkám. Sajnos nem a lelkiismeretes embereket szokták felvenni.


Te mit tegyél? úgy élj, hogy jól érezd magad, ne másokhoz viszonyítsd magad. Ha leakarsz fogyni, dolgozz rajta, ne egyél annyit, sportolj. A pénz az elég lehetetlen dolog... hát... Amúgy nem biztos, hogy többet dolgozott az irigyeltetd, mint te, lehet csak úgy az ölébe hullott. Az nem nagy érdem...!


Ne foglalkozz másokkal, érezd jól magad, azért tegyél, hogy magadnak megfelelj!

2012. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok féltékeny senkire. Vannak persze emberek, akiknek ebben, vagy abban jobb az életük, mint az enyém, de olyan dolgok is vannak az ő életükben is, amit én biztos nem szeretnék. És az én éltemben is vannak olyan dolgok, amiket biztos nem cserélnék el mással. :) Szerintem gondolj arra, ami a te életedben jó, és arra is, hogy más életében is vannak problémák. Pl. nekem is van egy barátnőm, aki gyönyörűen lefiogyott, nagyon jól néz ki. (Én sem vagyok kövér.) Ezt irigylem, de azt nem, hogy alig eszik valamit, hánytatta magát sokáig, stb. Remélem érthető volt mit akartam ebből kihozni. 21L
2012. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én se vagyok kövér, csak folyton dicsérik őt hogy lefogyott :) én is fogytam egyszer 10 kilót, de a kutya nem vette észre :D


A másik lány.... Zavar, hogy azt csinálja amit én akarok, és zavar, hogy utazgat, ahogy én akarok. Mi sose voltunk gazdagok, neki meg a szülei vettek házat, kifizettek valami óriási esküvőt, és olyan országokba mennek nyaralni amiről csak álmodozom. 21 évesen mindene megvan! És emellett kedves is a lány vááá :D legalább lenne bunkó akkor tudnám utálni, de így csak a rossz szájíz van. Amúgy teszek azért, hogy fogyjak (icipicit kell csak) és azért is, hogy legyen pénzem (plusz szakmát tanulok a diplomám mellett) és megyek ki a barátommal külföldre :) alig várom!

2012. aug. 15. 10:19
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem,szerencsére nem érzek .
2012. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A családunkból én törtem ki egyedül. Nekem is vannak hasonló családtagjaim, de sosem majmoltam őket. Amit felépítettem az életben, ahova eljutottam, azt egyedül magamnak köszönhettem. Örülök neki, hogy nem ment egyszerűen. Az irigységet teljesen kiölte ez belőlem, nem vágyom máséra, nem akarok más helyében lenni.

Ne mások után menj, hanem arra, amerre te akarsz. Lehet neki jó munkahelye van, de ha semmit nem tett érte, akkor lényegében semmit nem ért el. Nincs mit irigyelni. Ne ilyen embert vegyél példaképnek.

2012. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Tök gáz, de én a szomszéd kislányra vagyok féltékeny. Persze nem ő tehet róla, hanem a párom.

Lányaként szereti.

Az ő napirendjét jobban tudja, mint az enyémet. Ha a kislány nem eszik rendesen, fél órán belül értesül róla... ha én 3 napig koplalok, szinte észre sem veszi. :(

2012. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%

Üdv a való életben. Hány éves vagy? Csak mert úgy látom marhára ráérsz. Szerintem hánymillió hasonló ember van még, aki szépen lefogyott, gazdag a pasija/családja, a feneke alá tolnak mindent? Elárulom, rohadt sok. Fejezd be inkább a vinnyogást.

Ha kövér vagy, fogyózz, étkezz egészségesen, mozogj sokat.

Ha jó szakmát akarsz, tnaulj, építsd a kapcsolataid.

A gazdag palit meg be kell mákolni. Az a csaj is csak büdöset sz*rik, szóval rajtad múlik. Persze sírni nyilván könnyebb.

2012. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én addig nem voltam féltékeny senkire, amíg nekem viszonylag jól mentek a dolgaim.

Amióta hullámvölgyben vagyok anyagilag (pedig kidolgozom a belem és három ember helyett állok helyt), azóta mindenkire, akiről messziről látszik, hogy nem maga dolgozott meg azért, amije van, arra fújok. (pl. fiatalok sokmilliós vadiúj autókban; a médiában a sok ostoba celeb a sztárgázsiaival).


K.rva egy érzés.

Tudom, hogy ha anyagilag rendbejövök nem fognak mások érdekelni.

De amíg nem tudok venni a fiamnak egy sima bicajt, addig ezzel hergelem magam...

2012. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!