Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok féltékeny valakir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny valakire, akitől nem is akarok semmit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nagyon jóban vagyok, és nagyon zavar, hogy más lányokkal is jóban van, pedig nem akarok vele járni, meg tényleg semmit nem akarok tőle. Akkor ez miért lehet?

Vagy már tudat alatt kezdek belezúgni? Vagy mi lehet ez? Sose voltam még így korábban.


2012. júl. 27. 00:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Vagy csak azért, mert félsz hogy a barátságotok ez miatt tönkre megy. Ezért szokott lány féltékeny lennia barátnőjére is, mikor pasival összejön.


Mert ugye én is perpill az monndó vagyok, van barátság férfi-nő között de csak addig, amíg egyik se foglalt.


Pont azért mert ha nekem van nőm, és van egy "barátom" aki nő. Elhiv valahova elmegyek, és a barátnőm dob, mert azt hiszi megcsalom.


Szóval nem kell bonyolítani a dolgokat. Ha nincs párja egyiknek sem van barátság, ha van nincs.

2012. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!