Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet újrakezdeni az...

Hogyan lehet újrakezdeni az életet? Kinek sikerült ez?

Figyelt kérdés
Úgy érzem senki sem törődik igazán velem, az összes kapcsolatomban én tettem oda magam sokkal jobban, mindig úgy éreztem, hogy másoknak közel sem vagyok olyan fontos, ha ebbe belefáradtam és én is csak annyit tettem ebbe mint a másik ezek a barátságok szépen tönkre is mentek... A családomban a legkisebb vagyok jó pár év lemaradással, teljesen szétszéledtünk, gyakorlatilag csak temetéseken képes az egész család összegyűlni. Amíg mások már megállapodtak, gyerekeik születtek én most állok az élet előtt igazán, és keservesnek, magányosnak látom a jövőt. Nekem nem új család kell, hanem a régit szeretném visszakapni, de ez tudom, hogy nem fog megtörténni. Hogyan lehet ezt feldolgozni? Gondolkoztam azon, hogy külföldre költöznék, de nem lenne kivel menni és így azért félnék is kimenni, és lehet csak még magányosabb lennék kint.
2013. febr. 24. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én most kezdem újra, válás, két gyerek, nincs saját otthonom, szülőknél vagyok vidéken (tök gáz körülmények), és csakis előre nézek...megpróbálok új és értékes barátokat szerezni, nyitott vagyok az emberek felé, örök optimista. Ne ragaszkodj a múlthoz, főleg ne olyan emberekhez akik letojnak...hidd el sokkal értékesebb vagy annál, minthogy rámenj erre lelkileg! Fel a fejjel!!
2013. febr. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is az a normális, hogy ha felnönek a gyerekek, akkor szétszélednek az országban. Egy felnött "gyereknek" ne a régi családja legyen a legfontosabb, hanem keressen sajátot - ez a felnötté válás.


Másodszor nem irtad, hogy milyyen idös vagy, de max. 18-22-re sacollak a szöveg alapján. Ilyen idösen még egyáltalán ne zzal foglalkozz, hogy mi VOLT, hanem legyél nyitott.


Ha külföldre akarsz menni, akkor elöször keress MEGBIZHATÓ munkahelyet (elöre szerzödés, nem fekete munka), gyüjts hozzá indulótökét, amiböl több hónapig meg tudsz élni (OTT, külföldön, mert ami MO-on egy hónapra elég, abból Nyugaton egy hétig sem leszel el), és utána indulj. Az, hogy nincs kivel menni, csak elöny, ott tiszta lappal kezdesz és ha nem alja munkát végzel, akkor olyan ismeretségeid lesznek, amiket érdemes fenntartani. (Egy mosogatólány nem sokat várhat ilyen téren, csak hasonloan lecsúszott alakokkal fog találkozni)

2013. febr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SzilKa ***** válasza:
En kijottem kulfoldre uj eletet kezdeni es sokkal konnyebb lenne, ha nem kellett volna otthon hagynom a ferjemet, hanem egyedulallo lennek es nem vagynek haza. Igy nehezebb, tavol a szeretett embertol. Vagj bele az uj eletbe, akar otthon, akar kulfoldon, csak hozzaallas es elhatarozas kerdese. Pozitiv kisugarzasra mar jonnek az ismeretsegek boven.
2013. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!