Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sikerült már valakinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már valakinek a "Vonzás Törvénye" segítségével helyreállítani kapcsolatát? Netán újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Egy hete szakítottam barátnőmmel, én 21/F ő 18/L. Ő azt mondta kihűlt a kapcsolat, sok a vita, és sokszor voltam figyelmetlen vele szemben. Megnéztem a Vonzás Törvénye című filmet és könyvet. Ezután döbbentem rá hogy néhány dolog azért történt meg mert én arra sokat gondoltam vagy épp hogy nem akartam hogy megtörténjen és nagyon féltem. Valaki mesélne pozitív élményéről ami a kapcsolatára lett jó hatással?
2011. okt. 21. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt! Kaptam egy másik párt aki tökéletesen illik mellém! Boldogságban úszok azóta! :)
2011. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Netán szeretnéd újrakezdeni Vele a kapcsolatot? Vagy várnád, hogy esetleg Ő lépjen? Mi a szándékod a szakítás után? Hogyan és mi lehetne jó hatással, no meg mire, ha már nincs a kapcsolat, szétmentetek?
2011. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha vmi nem megy akkor ott nem segithet ez :S
2011. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen szétmentünk de nem biztos hogy végleg. Ő dobott és ezt mondta nekem a végén: "Ki tudja egy hónap mulva lehet újra összejövünk, ezért jobb szakítani mint szünetet tartani mert a szünetnek mindig szakítás a végem szakítás után pedig akármi lehet."
2011. okt. 21. 22:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, ne a vele való kapcsolatodat próbáld vonzani, hanem egy olyan embert/tulajdonságokat amik neked megfelelnek és hidd el, hogy rád fog találni az aki neked való! És ezt tapasztalatból írom! Volt egy vőlegényem, aztán elkezdtem vonzani azokat a tulajdonságokat amik nekem fontosak. És vége lett, 2 hét után jött a mostani párom aki tökéletes mellém!
2011. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez utóbbi válaszadó, kérlek írd meg mit értesz azon, hogy elkezdted vonzani a tulajdonságokat? Folyton arra koncentráltál, agykontrollt alkalmaztál?Segíts kérlek!
2011. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én tudom miről beszél: Gondolt egy emberre akiben megvannak azok a tulajdonságok ami számára fontosak. És azt gondolta magában "megfogom találni azt a pasit aki x, y ...tulajdonságai vannak.
2011. okt. 21. 23:55
 8/8 anonim ***** válasza:
de nézd, megvan az ok h miért mentetek szét.. ez később is elő fog jönni. ha ő lenne az igazi lehet h nem mentetek volna szét..
2011. okt. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!