Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám miért kritizál állandóan?...

Apám miért kritizál állandóan? Nem jó neki semmi

Figyelt kérdés

Amikor kicsi voltam jól kijöttünk meg minden de mióta elkezdtek más dolgok érdekelni azóta mindig veszekszünk mert beleköt mindenbe. Volt sok hobbim, mindegyikkel volt valami baja egyedül a tánc (hip hop) maradt meg. Sok versenyt nyertünk a csapattal és szeretem is csinálni de egyszer sem látott még minket csak le b*ziz miatta. Nekem se jönnek be a néptáncos meg mittudomén milyen táncosok de ez más. Mi baja van velem?

17/F


2013. febr. 24. 20:12
 1/2 anonim válasza:
honnan tudnánk, mi baja veled? kérdezd meg inkább őt.
2013. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érd el, hogy lásson hadd legyen büszke :). Szerintem magában a hip hop nem b.zis, sőt ha valaki jó benne akkor az inkább wow tud lenni :).
2013. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!