Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itt válaszolóknak nehezükre...

Az itt válaszolóknak nehezükre esne normálisan válaszolni és nem egyből parasztozni meg le fogyatékosozni a másikat?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül felháborító, hogy a kategória kérdéseire válaszolnak alig-alig válaszolnak a konkrét kérdésekre, csak a kérdezőt sértegetik és a többi hozzászólót!

2013. febr. 25. 17:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert unják a sok ostoba kérdést, amire amúgy van már 100ezer válasz ugyan itt, csak a kedves kérdező lusta rá, vagy buta hozzá, hogy megkeresse. Na, azért.
2013. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy le akarják vezetni a felesleges energiáikat, de most komolyan! Mégis mennyire betegnek kell ahhoz lenni valakinek, hogy abban élje ki magát, hogy másokat sérteget vagy zaklat??

Én komolyan mondom, valami kötelező pszichológiai vizsgálatot végeztetnék el minden egyes regisztráló taggal, hogy ne szociopaták zaklassák az embert.

2013. febr. 25. 17:41
 13/26 anonim ***** válasza:
Engem nem háborít fel.
2013. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

"Mert unják a sok ostoba kérdést, amire amúgy van már 100ezer válasz ugyan itt, csak a kedves kérdező lusta rá, vagy buta hozzá, hogy megkeresse. Na, azért."


De mégis válaszolnak rá százezredik alkalommal is, hogy okosnak érezzék magukat- amivel nem is lenne gond. Csak a stílus nem mindegy.

2013. febr. 25. 17:42
 15/26 anonim ***** válasza:
Azért ez hangulatfüggő is. Egy átlagos embernél is elszakadhat a cérna olykor. Nem biztos, hogy minden válaszoló mindig ugyanolyan hülye.
2013. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Tinik is meg pasiktól is olvastam már marha értelmes és fröcsögő kommenteket, sőt, volt olyan is, hogy priviben küldött el az anyámba, csak azért, mert olyat válaszoltam, ami neki nem tetszett, nem értett egyet vele. Röhögtem egy jót rajta. A tiniket, pasikat csakis azért írtam, mert itt valaki kisgyerekes "egyetlenörömömagyerekem" anyukáknak tulajdonítja a paraszt hozzászólásokat, ami egy jó nagy általánosítás. Egyébként ismeretlenül könnyű szidni az embereket, sok a feszültség, szemtől szemben általában nem merik az emberek ezt kiélni, de így igen. Sajnos. Én emiatt már egyre kevesebbet válaszolok, még kevesebbet kérdezek.
2013. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Én is csak nagyon ritkán, de mindig sikerül belefutnom pár arrogáns válaszadóba-illetve ők futnak bele a kérdéseimbe.
2013. febr. 25. 17:57
 18/26 anonim ***** válasza:

Van pár válaszoló, aki nem igazán fogalmaz kedvesen.

Most volt egy kérdés, amire szerintem normális válaszok

érkeztek. Kérdező pedig közölte, aki bunkó volt vele, az forduljon fel..Néha a válaszolókból a kérdező reagálása is kiváltja a "bunkóságot".

2013. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Mert vannak direkt bicskanyitogató kérdések pl; ki kap 100. ezer gyerektartás, elmondjam a vőlegényemnek, hogy nem tőle vagyok terhes stb, amit csak azért kérdeznek, hogy veszekedjenek.
2013. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

#18:

Pont az a kérdés volt, ami miatt feltettem ezt.

Ha átolvasod a válaszokat, már az elejétől kezdve r*hadékozzák és p@rasztozzák a kérdezőt, de értelmes választ nem adnak..

Nyilván egy idő után a kérdező is elveszti a sulykot, de a beérkezett válaszok fényében nem is csodálom- és nem kevés törölve is lett azóta.

2013. febr. 25. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!