Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hihetetlen! Újabban ezt az...

Hihetetlen! Újabban ezt az üzenetet küldik a topicban kérdezőknek és válaszolóknak?

Figyelt kérdés

„Légy üdvözölve ! Kérlek olvasd el levelemet, nem fogod megbánni. :-)



Fénymunkás vagyok. Jómagam és csoportom évekig készultünk a mai napra. Ezen a napon egész ido alatt szuntelenül imádkoztunk Gaia földanyácskához és meditáltunk a fényhez, hogy felemelje mi és az emberiség lelkét. El kell mondjam, saját és a csoportom nevében, hogy nem volt hiába. Csodálatos napot tudhatunk magunk mögött ! :-)


Erolködésünket siker koronázta. Az egész emberiség szellemiségében megújúlt. Átrezgett spirituálisan egy másik síkba ; az Isteni transzcendentális síkba, az anyagiból. Te is észrevetted, hogy a középkortól világunkat a férfias ero, hadakozás és a pénz uralta. Ezeknek ezentúl vége van, hála Gaianak.


Most, a mai naptól kezdve az emberiség egy szellemi megújuláson ment keresztul és a lelkünk egy új létsíkban rezeg. Mi akiknek már elég érzékenységünk van a spiritualitáshoz érezzük ezt a lelkünkkel, amikor meditáltunk megnyilt a fénykapu és áthaladtunk rajta. Sajnos a legtöbb fizikai síkban rekedt szellemu visszamaradott materialista még ezt nem érzi, de majd idovel ok is meglátják ezt !


Meglátod, hogy egy jobb világ köszönt mindnyájunkra. Egy pénz, anyagiság és háborúk nélküli spirituális létezés, amiben a lényeg nem a pénz körül forog, mert az már nem lesz. Mindent a szeretet fog uralni és ezt kínálom most neked fel Én is !


A változás mindenkit érint ! Az visszamaradott, szellemileg békjóbakötött materialisták ezt még ma nem érzik, mert a rezgésnek ido kell mire átjárja az emberek szellemét. Úgy 20-50 áv múlva fejti ki ez az új korszak a hatását és 100 év múlva már teljesen uralni fogja mindent ember gondolkodását, még a mai értelemben spirituálisan fogyatékos materialistákat is akik a bankokat és a politikáturalják és sodorják háborúba nap, mint nap az embertársainkat.



Most egy lehetosget kínálok neked, hogy beléphess minél elobb ebbe az új és jobb világba. Nem kell a szellemi szabadságra várnod évtizedeket. Megszabadúlhatsz a dúrva anyagi rezgésektol (pusztítás, gyilkolás, kapzsiság, düh, félelem stb) már holnap is !


Ajándékozz a szeretteidnek Karácsonyra a fénymunkások könyveibol és együtt fogtok részesülni Gaia kegyelmébol. :-)


Nagyon sok ilyen fénymunkás, meditációs könyvem van amit most megosztok veled FÉLÁRON !!!!!


A dolgod csak annyi, hogy visszaírsz nekem, hogy melyikre van szükséged és elküldöd elérhetoségedet és Én és fénymunkás csoportom visszahívunk és fogadjuk megrendelésedet. 1000 Ft elsobbségi postaköltséggel, már egy nap alatt eljut hozzád és szeretteidhez. Én sajnos nem írhatom le levelemben a telefonszámomat, mert az kérés és reklám lenne az olvasók felé, de ha te jelzel vissza akkor az nem az és így hívásköltséget sem kell fizetned, mert mi hívunk téged ! ;) Jól ki találtuk ezt neked.



AJÁNLAT

~~~~~~~



Durnavalo Michalczek : A fény és szeretet 1490 Ft


Durnavalo Michalczek : Szeresd Önnmagad 2490 Ft


Durnavalo Michalczek : Ötödik dimenzióban meditálni 1990 Ft


Billás Béla : Emeld fel Önnmagad 999 Ft


Traoré Martin : Megszabadulni a sötétbol 1750 Ft


Traoré Martin : Meditáció az asztrálsíkban 1490 Ft


Thom Keyon : Impressive Lightwork 4990 Ft


Thom Keyon : Meditation and Lightworks 9900 Ft


Papp Sándor : Meditáció a fényben 1790 Ft


Papp Sándor : Felemelkedés az ötödik dimenzióba 5990 Ft”


2012. dec. 22. 01:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, a jó magyar forintot úgy látszik abban a másik, transzcendens síkban is elfogadják fizetőeszköznek, amibe átrezegtek ezek a fénymunkások. Vigyázz velük, mert átrezgetik a teljes vagyonod egy másik síkba, ha nem figyelsz.
2012. dec. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A könyveket megrendeltem és már most érzem hogy egyre jobban rezgek, asszem jövő hónapban mikor kikapcsolják a fűtést és az áramot még jobban tudok majd rezegni(vacogni) mert az összes péznem a könyvek megvásárlására ment el. Hamarosan együtt rezeghetek majd atyánkkal is hisz szarrá fogok fagyni. Köszönöm fémmunkások a lehetőséget!!!
2012. dec. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
No gyakorold még egy kicsit a vacogást, ha elég nagy rezgésszámot érsz el, akkor elektromágneses hullámokat fogsz tudni gerjeszteni, és igazi fénymunkássá válsz Te is ;)
2012. dec. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
FEnymunkasok mukodtek, s mukodnek az egesz vilagon, tehat nem egy uj szervezetrol van szo, viszont ennek a csoportnak ahhoz semmi koze, hiszen par ember talalt egy ujfajta bizniszt!
2012. dec. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Zsolt75 válasza:
100%

"Te is észrevetted, hogy a középkortól világunkat a férfias ero, hadakozás és a pénz uralta. Ezeknek ezentúl vége van, hála Gaianak"


Ezt a levelet egyáltalán nem a pénz uralja igaz? 1:45 kor az "új síkba" máris a haszonszerzés jár az eszébe ennek a patkánynak.

2012. dec. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A fénymunkás az aki a villanykörtéket cseréli a közvilágításban? Egy hete valóban dolgoztak az utcában azóta az egérsz környék megvilágosodott!
2012. dec. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam ilyen levelet. Vajon van, aki képes pénzt küldeni ezen fénymunkásoknak? Köszi szépen. Én csak az alexandra kiadótól rendelek online, házhoz hozzák, és olcsóbb, mint a boltokban. Ráadásul velük tudom, hogy meg is kapom, amit rendeltem. Meg igazából ki olvas olyan könyveket, amikkel átrezeghetsz az ötödik dimenzióba? Khmm.
2012. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Írni kellene az oldal fejlesztőinek, hogy lehessen üzenetet spamnek jelenteni. És akkor az erre a célra létrehozott fiókoknak is utána nézhetnének egy füst alatt. Amit ezek a spammerek csinálnak, az haszonszerzés, csalás, kimeríti a bűncselekmény fogalmát.
2012. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez üzlet és szélhámosság!
2013. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi van Mami, unatkozol?
2013. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!