Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne veszekedjek...

Mit tegyek hogy ne veszekedjek a nőveremmel?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 21:29
 1/5 Argloss ***** válasza:

Elkerülhetetlen a dolog ha nem vagy áldozat típus, aki bármit elvisel amit csak csinálnak vele. Persze arra törekedhetsz, hogy normálisan szembesítsd a nővéredet azzal ha túl messzire ment valamilyen szempontból.

Miken szoktatok veszekedni?

2013. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendetlen,néha irigy és megaláz a barátaim előtt és azt hiszi hogy parancsolgathat és én ezt nem tűröm és egy szobába lakok vele ezért azt akarja hogy övé legyen az egész szoba pedig csak a szoba negyede jutott nekem!
2013. febr. 25. 22:36
 3/5 Argloss ***** válasza:

Gondolom nincsen lehetőség arra, hogy külön szobában lakjatok, de arra azért senki nem kötelez, hogy veled menjen a barátaidhoz. Ha összeférhetetlen fajta a nővéred akkor talán nem jó ötlet, hogy nálatok legyetek a barátaiddal. Szerintem te is tudsz nagyon sok kínos dolgot mondani róla, de talán bőven elég az is ha ilyenkor elnézést kérsz és megjegyzed, hogy szegény nővéred ritkán találkozik a családon kívül mással, nézzék el neki ha ilyenkor szeret mindenfélét mesélni, stb...

Talán vond be a szüleidet. Beszélgessetek róla, hogy mindenkinek a saját életét kell élnie meg ilyenek. Rád valószínűleg úgysem hallgatna, hiszen te vagy a kisebb...

2013. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2013. febr. 26. 00:00
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ne veszekedj vele :D
2013. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!