Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudják megérteni,...

Miért nem tudják megérteni, hogy nekünk igenis kigyensúlyozott kapcsolatunk van? Miért kell irigykedni?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt együtt a barátommal, most fogunk összeköltözni. Sokak szerint fél év alatt elillan a szerelem, de mi csak napról-napra jobban szeretjük egymást. Töltöttünk már együtt több hetet is, nem tudtuk egymást megunni. Nálunk a munkamegosztás természetes. Mindig az csinálja aki kevésbé fáradt vagy kevesebb feladata van még hátra(még tanulunk). A mai napig szeretjük egymást meglepni bármilyen apróságokkal. A legjobb barátok vagyunk, mindent meg tudunk beszélni. Nálunk nem a szex a kapcsolatunk alappillére bár kétségtelen, hogy az is jól műkődik. A barátaink megmaradtak, sok közös programot szervezünk velük is.


Sokak szerint mi ezt csak kitaláltuk mert ilyen kapcsolat nincs és mi csak megjátszuk magunkat. A nő ismerőseim felháborodnak, hogy miért nem tudom magam elképzelni más férfivel, miért nem veszem észre xy sármját, hiszen elvileg nem vakultam meg. A barátom ugyanezeket kapja. Továbbá, hogy miért nem megyünk tovább "vadászni" mert olyan gáz, hogy mi egymással vesztettük el a szüzességünket és egymással szeretnénk leélni az életünket.


Miért álljunk tovább, ha megtaláluk az igazik? Miért olyan nehéz megérteni, hogy vannak jó kapcsolatok?


22/L és 22/F



2013. febr. 26. 08:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

MIÉRT foglalkoztok mások véleményével?


Ha annyira biztosak vagytok magatokban, akkor bizonyitsatok.

2013. febr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Mert ma ez nem divat! Minél jobban ki kell élnie magát a nőknek és a férfiaknak is!

Ne törődjetek az ilyen beszólásokkal.

2013. febr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre szoktam azt mondani hogy majd az idő bebizonyitja hogy tényleg jól müködik minden.Nem kell másokra figyelni.Nálunk is voltak érdekes dolgok,kezdve attól hogy a párom biztos bünöző,mindenzt azért mert csak fekete ruhákban járt és igy látták az emberek.Soha nem érdekelt mit mondanak mások.12éve együtt vagyunk és szeretjük egymást,nem érdekel hogy más szerint ez igaz vagy kitaláció én élek benne én tudom hogy jó a házzasságom.
2013. febr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi 7 éve vagyunk együtt, és még mindig ugyanúgy szeretjük egymást. Pedig 2 pici gyerkünk van, sok az árvirrasztott éjszaka, fáradtak vagyunk, de szerencsére semmi nem változott. Kevés a jó kapcsolat, és ezért nem is hiszik sokan, hogy ilyen is van.

Nem kell velük foglalkozni. Nem nekik éltek, hanem magatoknak! Örüljetek egymásnak! :)

2013. febr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, amikor végre egy normális párkapcsolatról olvasok. Amúgy meg tényleg hihetetlen, hogy van ilyen, a legtöbb párkapcsolatnál eltűnnek a barátok a sok féltékenykedés és balhé miatt, folytonosak a viták stb... úgyhogy én is irigyellek:) Ne foglalkozz a többiekkel. Ha tényleg szeretitek egymást és mindent megbeszéltek, akkor úgy sem tudnak titeket elszakítani, csak a szájuk nagy.
2013. febr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Na erre én csak azt tudom mondani(és ezért előre is elnézést), hogy ki nem sz@rja le mit mondanak mások? Ne törődjetek vele, örüljetek hogy egymásra találtatok, és csak nevessetek azon a sok emberen akik nem értik a kapcsolatotokat, mert még nem volt ilyenben részük. ;)
2013. febr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

1. szó: irigyek..

igen is létezik tökéletes kapcsolat:) mindenhol van veszekedés,nálunk is van,de megtaláltuk egymást.. másfél éve vagyunk együtt,és nagyon harmonikus,igazi a kapcsolatunk.. mindent együtt oldunk meg:) irigyek ennyi..

2013. febr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Ne mondjátok el senkinek milyen a kapcsaolatotok, fogjáklátni, az idő bizonyít, a kérdésre a válasz: jól vagyunk! csak irigykednek:)
2013. febr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

légy büszke és ne foglalkozz velük

minket mindig meggyanúsítanak hogy csaljuk egymást mert ellenkező barátaink is vannak....

8 éve tökéletes a kapcsolatunk, nem veszekedtünk még soha....

2013. febr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyám ugyanezt mondta, hogy 1 év és azt sem fogom tudni ki az a férfi. Azóta eltelt 5 év, mi is napról napra jobban szeretjük egymást, most várjuk első gyermekünket. Ne foglalkozz mások véleményével és ne hagyd, hogy emiatt meginogjon a kapcsolatotok. Az idő majd úgyis nektek ad igazat, ahogy nálunk is. Anyámnak mostanra már semmi baja :)
2013. febr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!