Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tört össze az életed?...

Hogyan tört össze az életed? Családod melletted volt, vagy ellened?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Miért tört össze? És kinek?
2013. febr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Miii? Összetört az életem!?
2013. febr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tört össze,mert nem hagytam.
2013. febr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát én igazából csak azt hittem,hogy "összetört",mert nagyon nehéznek találtam a fősulit...de meglepődtem azon,hogy bármelyik ismerősömnek elpanaszoltam minenki azt mondta,hogy ne adjam fel! szóval úgy voltam vele lesz ami lesz folytatom a sulit és most jobbnak érzem magam,ezt köszönhetem a biztatásnak is. :)
2013. febr. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az én életem is össze tört. Nem is egyszer. Ilyenkor mindent újra kezdek és nem adom fel. Ha elesek fel állok. Mást nem is lehet tenni.
2013. febr. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Épp összetörőben. Nem állnak mellettem, elfordultak tőlem amikor kiderült hogy depressziós vagyok.
2013. febr. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy éve elhagyott a férjem, nincs munkám,vissza kellett költöznöm szülőkhöz Mucsára, nincs saját életem, anyagilag a padlón vagyok és nem látom a fényt az alagút végén....ja meg beleszerettem valakibe aki ugyan szeret engem de nem vállal fel és 20 perce elhagyott ő is...szüleim megtűrnek, és folyton éreztetik velem hogy hülye vagyok h ide jutottam, nem állnak mellettem, barátaim mind messze.... ez elég a jóból??
2013. febr. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, 32/nő
2013. febr. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én férjem börtönbe került, itt maradtam egyedül a kisbabánkkal.

A családom nem áll mellettem mégpedig azért, mert kitartok a férjem mellett.


Bár az igazság az, hogy a szűk értelemben vett családom a kisfiam és a férjem, ők pedig szeretnek és ez a lényeg.

2013. febr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már eljutottam arra a pontra, hogy beleszarok mindenbe, semmi sem érdekel. Semmi.
2013. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!