Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy vki csak bosszúság...

Lehet, hogy vki csak bosszúságból mond neked olyanokat, hogy azon gondolkodott, az elmúlt 10 év felesleges idő volt, amit melletted töltött el?

Figyelt kérdés
Nulla önértékelésem van mostanra. 11 éve még egy büszke ember voltam aki egyedül nevelte a gyerekeit. A mostani férjemmel sok mindent megtettünk egymásért. Én azt hittem a szövetség ami kettőnk közt van, megbonthatatlan. Hajszolja a pénzt, reggeltől estig dolgozik. Én itthon vagyok a másfél éves gyerekkel. Be vagyok fordulva. Ma reggel féltékenykedtem. Erre most ezt vágta a fejemhez. Mielőtt vki elkezdene oktatni, tudom, h hibáztam. De nekem soha nem jutna eszembe ezt mondani annak akit szeretek.
2012. jún. 15. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Simán, akár durvábbat is.


Nekem néhány napja volt egy stresszkitörésem. Amúgy semmi gond nincs a házasságunkkal, de akkor a férjem kapta a sűrűjét, mert ő volt épp ott. Minden apró sérelmet felnagyítva, csomagolás nélkül vágtam a képébe.

Másnap elnézést kértem - ő inkább meglepődött, nem kifejezetten haragudott, meg a helyzetet is átlátta, nem vette magára.



Viszont a leírásból valami kimaradt. Azt nem írod, hogy hogyan, miért jutottál el eddig a pontig? Mi történt a büszkeséggel? Emlíetted, hogy már nincs, de át is ugrottad, hogy mi vezetett idáig.

2012. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg fontos lenne hogy miért nincs már büszkeséged?!Ennek ellenére én is azt mondom hogy ha a párodnak bántót mondtál,Ő próbált neked még bántóbbat mondani.De egyszer sem biztos hogy komolyan is gondolta.SŐT!!!!ezt tapasztalatból írom.
2012. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hogy hogyan jutottam idáig? Úgy, hogy talán sosem voltam igazán biztos magamban. Szép voltam(Mások szerint is). Rendszeresen edzettem, két gyerekkel a hátam mögött. Egyedül neveltem őket. Mindent megtettem. Voltak közben férfiak az életemben, de egyik sem volt tartós. Aztán jött a mostani férjem. Majd elütött egy autó. Ripityára ment a térdem. Majd a mostani férjem okozta autóbalesetben a másik térdem is...Sokszor mondta "együttjárásunk" alatt, hogy neki a 2 gyerekem sok és ne számítsak tartós kapcsolatra. De én szerelmes lettem bele... Nem sokat kényszerítőztem, hogy vegyen el, hanem mikor már 6(!)éve jártunk, a kocsiban azt mondtam neki, hogy lehet, nem én vagyok neki az igazi, de engedjen akkor el engem, hogy valakivel boldog lehessek és valakit boldoggá tegyek. Elkezdett sírni, hogy szeretne elvenni. Értitek? A huszonnegyedik óra utolsó percében. Mivel még mindig szerelmes voltam bele, hozzámentem. Aztán jött a gyerektervezés. kétszer elvetéltem. Harmadszorra majdnem meghaltam. A doki azt mondta, elvetéltem és kikapart... Csakhogy a baba beépülve a méhfalamba továbbnőtt. Egyik reggel egy nagy durranás, felrobbant a méhem és befelé elvéreztem több mint 2,5 liter véremet. Ezt az orvos mondta, aki megmentett. A méhem egy részét kivették. Úgy éreztem, el kell küldenem a férjem, hogy legyen gyereke. De ő ragaszkodott a házasságunkhoz. Viszont én az életemhez már nem. Pusztítottam pszichésen magam. Elértéktelenedtem magam számára.Ehhez persze az is kellett, hogy megpróbáltuk külföldön a béranyaság intézményét és kétszer nem sikerült. És eközben a férjem sokszor mondta, hogy nem biztos abban, h neki elfogadható gyerek nélkül a házasságunk. Az anyósomék is erre bíztatták... Mintha semmi más nem lennék mint egy keltetőgép :'( harmadszorra meglett a kislányunk. De az ikertestvére, a másik lányom meghalt mert a béranya lexarta a higiéniát és koraszülöttek lettek a kislányok. Persze ezt is a saját fejemre vettem. Pedig az eszemmel tudom, hogy én nem hibáztam. Nem hanyagoltam el magam. A hormon injekcióktól a pajzsmirigyem annyira begyulladt, hogy 50 kilót híztam. Leadni egyelőre nem sikerült. Ez is nyilván benne van az önbizalmam rohamos eltűnésében. Röviden ennyi. És bocsánat, hogy nem írtam hamarabb csak a kislányom miatt nem sokszor tudok géphez ülni :)
2012. jún. 28. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!