Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellett volna reagálnom,...

Mit kellett volna reagálnom, jó hogy visszautasítottam? És Neki miért akar bemutatni?

Figyelt kérdés

barátommal 1,5hónapja járunk, a közeljövőben akarjuk egymást itthon bemutatni, és mesélte, hogy a tesójának lesz szülinapja, és átmegy a rokonság, és akkor is van-e kedvem átmenni, mert szívesen látnak. Erre mondtam, hogy nem, 1,5 hónap után nem állítok be csak úgy ismeretlenül egy szülinapi összejövetelre. Ti is visszautasítottátok volna, vagy elfogadtátok volna?


A másik kérdés: Van egy régi lány ismerőse, (SOSEM JÁRTAK!!) a csajszinak is van kapcsolata, szóval csupán jó barátok. És mondta, hogy Neki is szeretne bemutatni, de miért olyan fontos ez? Kezdek félni.


2013. febr. 28. 10:37
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

A rokonos dolgot azért utasítottam vissza, mert kellemetlenül éreztem volna magam, hogy nem is ismernek és csak úgy beállítok egy családi összejövetelre. Szerintem ez így elég gáz lett volna, vélemény??


A másik, meg nem tudom, csak kedvességből akar bemutatni a lánynak, vagy ezt nem tudom hová tenni. Régi rossz élmény, hogy az exem azért mutatott be a csajnak, hogy elhitesse, hogy jóban vannak, késöbb kiderült, hogy csak látni akarta a lányt, mert bejött neki. Félek, hogy megint ez lesz.

2013. febr. 28. 10:39
 2/26 anonim ***** válasza:
38%

Én sem mentem volna át,egyrészt először a szűk családját szerettem volna megismerni, másrészt lehet tényleg zavartam volna

A lány megismerésétől ne ijedj meg. Én is ismerem férjem egy régi barátnőjét, akivel azóta barátok, sőt mi is barátnők vagyunk. Azt úgy is kiszúrod, ha még valamelyik érez valamit.

2013. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ami a bemutatást illeti, teljesen mindegy. Nem kell ebből drámát csinálni, ha nem nem,majd máskor.


Azt meg itt ki a jó fene fogja szerinted megmondani, hogy mi jár a barátod fejében,miért akar a csajnak bemutatni? Én még nem is láttalak titeket, nem ismerlek titeket én (és más itteni) akkor honnan tudja, ha még te sem tudod,pedig neked jóval több az információd? Sosem értem ezeket.

2013. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

első: Nem jártak sosem!!!

A lánynak 4éve van barátja, csak osztálytársak voltak, meg anno együtt táncoltak szalagavatón és barátok, és semmi több. EZ tuti!!

2013. febr. 28. 10:46
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó pont ilyet visszautasitani...


Én is családi összejövetelen lettem bemutatva,a szülei mondogatták,hogy akkor hozzon engem is (2 hete jártunk csask)

2013. febr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

köszi utolsó.

Hát én nem akartam, hogy gáz legyen, hogy a tesóját sem ismerem és átmegyek és tuti azt éreztem volna, hogy zavarok, vagy felesleges vagyok. Nem hiszem, hogy egy családi összejövetelen pont rám van szükség, főleg ismeretlenül.

2013. febr. 28. 10:48
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát miért szeretne bemutatni a csajnak? Nem gondolod hogy azért mert jó barátok? :)

Ha hosszabb távú kapcsolatot szeretnél ne légy ennyire passzív, mert azért elég bántó tud lenni ha senkinek sem tud bemutatni a párod.

2013. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Bocs, nem tudom, hogy olvashattam ennyire félre. Így pláne nem értem:) Én is bemutattam mindig a barátaimat annak akivel jártam. Lányokat, fiúkat egyaránt, én szintén mindig be lettem mutatva. Hisz együtt szerveztünk programokat, beültünk valahova vagy akármi
2013. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor, ha hívnak én elmegyek. Gondolom nem viccből mondják a barátnőmnek, hogy hívd el a barátodat is. Ergo nyilván szívesen fogadnak, olyan helyre pedig én is jó kedvvel megyek, ahol szívesen látnak:) Meg különben is, inkább tűnjek tökös legénynek a rokonok szemében, nem pedig "jaj, biztos fél ez tőlünk" nyámnyila kisfiúnak:D
2013. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagy nagyon, úgy érzem :)



Én is fiatalon ismertem meg a páromat (16 évesen) és sokáig gondom volt az, hogy megismerni a családját, felmenni hozza, szűkebb család stb... (A szűk család náluk 20 ember:D)

Legelőször fél év után (!) mentem hozzuk, akkor is "véletlenül". Aztán szépen lassan átléptem a gátlásaimon.

Már együtt vagyunk majdnem 6 éve, úgyhogy már azért nem gond ez, de megértelek. Azonban nem utasítottam volna vissza, inkább kicsit kellemetlenül éreztem volna magam:D De ez jó alkalom lett volna mindenki megismerésére....



Régi lány ismerőssel ugyanígy mint Te, én is "ki voltam segítve". A vége az lett, hogy a csajszi állandóan bekavart a "jóindulatával" majd szerelmet vallott a páromnak. Ekkor állítottam választás elé, hogy vagy megszünteti a kapcsolatot a csajszival, vagy én megyek el. Szóval ők már nem tartják a kapcsolatot már jónéhány éve. Mi azonban még mindig együtt vagyunk.

2013. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!