Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellett volna reagálnom,...

Mit kellett volna reagálnom, jó hogy visszautasítottam? És Neki miért akar bemutatni?

Figyelt kérdés

barátommal 1,5hónapja járunk, a közeljövőben akarjuk egymást itthon bemutatni, és mesélte, hogy a tesójának lesz szülinapja, és átmegy a rokonság, és akkor is van-e kedvem átmenni, mert szívesen látnak. Erre mondtam, hogy nem, 1,5 hónap után nem állítok be csak úgy ismeretlenül egy szülinapi összejövetelre. Ti is visszautasítottátok volna, vagy elfogadtátok volna?


A másik kérdés: Van egy régi lány ismerőse, (SOSEM JÁRTAK!!) a csajszinak is van kapcsolata, szóval csupán jó barátok. És mondta, hogy Neki is szeretne bemutatni, de miért olyan fontos ez? Kezdek félni.


2013. febr. 28. 10:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%
A családi szülinapozást én is kihagytam volna, mert ha odamész, akkor senki sem az ünnepelttel lesz elfoglalva, hanem veled, és ez esetleg a tesónak rosszul eshet. Vagy hívjon meg előtte, mutasson be a szűk családnak, és úgy már nem rólad fog szólni minden a szülinapon. Egyébként nekem jólesett volna hogy olyan fontosnak tart, hogy másfél hónap után bemutatna a teljes családnak, neki meg biztos rosszul esett, hogy kategorikusan elutasítottad.
2013. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Az a normális hozzáállás egy férfi részéről, ha a választott nővel való kapcsolatát büszkén felvállalja mindenki előtt, az lenne a gyanús ha bujkálni akarna családod elől, illetve téged rejtegetni akarna családja elöl. Rejtegetni azt szokás, amire nem lehetünk büszkék.

2013. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek


10:54es, köszi, most mégjobban parázok a csaj témától...

De azt gondolom, hogy ha engem szeret a párom,úgysem kell neki más, ha meg mást akar, jobb is ha megy.

Plusz, az tuti rosszul esne neki, hogyha elutasítanám a csajnak való bemutatást, lehet különcnek és beképzeltnek gondolna. Lehet tök normális a csaj és semmi gáz nem lesz, lehet hogy kavarós. Nem tudom. De minél többet agyalok ezen, annál idegesebb leszek.

2013. febr. 28. 11:02
 14/26 anonim válasza:
Volt egy barátom egyszer és 3 hét után elhívott egy "családi bulira", elmentem. Előző este nála aludtam, onnan indultunk másnap együtt. Hát mit ne mondjak szörnyű élmény volt. Olyan erős menekülési vágyam lett, hogy majdnem elhúztam a fenébe éjszaka tőle, szó nélkül, de végül maradtam. Eltelt a másnap. Ő is jött hozzánk később (nem családi összejövetelre, csak úgy) és olyan otthonosan mozgott nálunk, hogy nagyon zavart. Őt meg az, hogy engem ez miért zavar. Nem sokáig voltunk együtt. Az volt életem első és utolsó "rokonoskodása", főleg ilyen hamar. Nem kívánom senkinek. Persze, lehet, hogy ez nem mindenkit zavar, mint a pasit sem zavarta, hogy nálunk úgy járt-kelt, mint aki ott született. Engem elriasztott, mindkét dolog. Talán csak nem illettünk össze. Nem tudom. Most már jó. A jelenlegi pasimmal ezer éve ismertük egymást, ennek ellenére hosszú hónapok után történt meg a szülőkkel való találkozás. Mi elég gyorsan haladtunk "egymás között", mert egy hullámhosszon is voltunk, de a rokonok ráérnek később szerintem. Azóta összeházasodtunk.
2013. febr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Rokoni meghívás: Nyitott vagyok, elfogadtam volna. Ahogy előttem mondták, nem véletlenül hívott meg a család sem, biztosan szívesen láttak volna. Na, majd legközelebb.

A lányt meg gondolom azért akarja bemutatni, mert jóban vannak, ennyi az egész. Ha nem mutatná be, akkor gondolom, az lenne a baj.

2013. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó kommented alapján csak gratulálni tudok neked Kérdező. Minek gyártod magadnak a feszültséget?:)
2013. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed barátodnak fontos hogy elvigyen abba a buliba, akkor menj nyugodtan, lehet ők ezt el is várják. De ezt mondom, csak te tudhatod, hogy ő ehez hogy áll. De ha téged ez annyira zavar, kérd meg, hogy mutasson be előtte, menjetek át egy ebédre, vagy vmelyik délután, csak egy kis időre.

Nekem volt olyan barátom, akinek kb 2 hét után ismertem meg a szüleit, és olyan is akinek másfél év után (!). Utóbbi már nekem is nagyon fura volt.

A baráttól meg ne félj.

2013. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

10:54 es vagyok


Nem mondtam, hogy az a lány is olyan lesz, mint akivel nekem volt dolgom. Nyugi:) Lehet hogy barátnők lesztek.


Mi akkoriban még eléggé "hátulgombolósak" voltunk még...16-17 évesen a csaj nem tudott felnőtt módjára viselkedni, ezért minden nézeteltérésünkkor, úgy "segített" a páromnak, hogy közben ellenem dolgozott. A párom viszont soha nem akart tőle semmit, csak egyszerűen nem akarta megbántani. Aztán jött egy sms "hogy köszönöm, hogy vagy nekem, szeretlek" Amire nem nagyon tudtam már kedvesen reagálni, itt állítottam választás elé, hogy megbántás jobbra-balra, nekem ez már kényelmetlen...


Abban is igazad van, ha valaki menni akar, jobb ha menni hagyjuk. Nekem is mindig is ez volt a filozófiám, egy férfit nem láncolhatsz magadhoz, a szeretetét nem vásárolhatod meg. Ha meg kiderül, hogy megcsal stb. akkor jobb is, hogy kiderült és jobb is hogy mennui hagyjuk.


Kérdező, ne idegeskedj:)


22-L

2013. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Most már én is kíváncsi vagyok hány éves vagy :)

Komolyan, neked nincsenek barátaid? Vagy mit csináltok állandóan kettesben ültök? Lehet 1,5 hónapig még lehet is, de egy idő után hidd el vágytok majd társaságra is. Attól hogy együtt vagytok nem szűnik meg a világ. Neki is megmaradnak a baráti, akár férfiak, akár nők. Akar majd velük lenni. Neked nem mindig muszáj, de úgy látom te abból is problémát fogsz majd csinálni, ha egyedül menne el egy lány barátjával. A barátság teljesen nem bűn :) Teljesen normális dolog. Nekem is vannak férfi barátaim, éppen nemrég jött át az egyik, együtt tv-tünk, egy kihúzhatós kanapén, miután a gyerekek lefeküdtek, a férjem későn jött haza. Esze ágában sem volt semmi hülyeségre gondolni. Ahogy én sem gondoltam volna fordított esetben. Nagyon szomorú hogy sok ember nem tudja mi az a barátság.

2013. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

A szülinap valóban nem a legmegfelelőbb alkalom.

De a lánnyal azért akar összehozni titeket mert a "3 legfontosabb nő az életében" körben mindketten benne vagytok.

Nem kell a lánytól tartani.

2013. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!