Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellett volna reagálnom,...

Mit kellett volna reagálnom, jó hogy visszautasítottam? És Neki miért akar bemutatni?

Figyelt kérdés

barátommal 1,5hónapja járunk, a közeljövőben akarjuk egymást itthon bemutatni, és mesélte, hogy a tesójának lesz szülinapja, és átmegy a rokonság, és akkor is van-e kedvem átmenni, mert szívesen látnak. Erre mondtam, hogy nem, 1,5 hónap után nem állítok be csak úgy ismeretlenül egy szülinapi összejövetelre. Ti is visszautasítottátok volna, vagy elfogadtátok volna?


A másik kérdés: Van egy régi lány ismerőse, (SOSEM JÁRTAK!!) a csajszinak is van kapcsolata, szóval csupán jó barátok. És mondta, hogy Neki is szeretne bemutatni, de miért olyan fontos ez? Kezdek félni.


2013. febr. 28. 10:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék és nem lennék elutasító és nem gyártanék különféle elméletet. Szülinap kapcsán max. megkérném, h előtte vmikor ugorjunk fel egy órára bemutatkozni.


Az, h be akar mutatni minden számára fontos embernek, az azt jelenti, h fontos vagy neki. Gondolj bele az ő helyébe most mit éreznél, ha téged utasított volna így vissza. Valószínű azt, hogy számodra ez nem fontos és nem érdekel téged a családja/barátai. Nekem nagyon rosszul esne, ha a helyében lennék és valszeg elgondolkodnék rajta, h többet várok el ettől a kapcsolattól, mint kéne.

2013. febr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, túlkombinálod... a szülinap szerintem pont ideális alkalom a bemutatásra, mert ott együtt van a család... és nyilván egyeztette a családtagokkal is, ha egyszer "szívesen látNAK"... így nem kell külön végigjárni a szülőket, testvért, nagyszülőket...


"a csajszinak is van kapcsolata, szóval csupán jó barátok. És mondta, hogy Neki is szeretne bemutatni, de miért olyan fontos ez? Kezdek félni." - érdekes, én akkor félnék, ha nem akarna bemutatni... nyilván meg akarja előzni, hogy magadban kombinálgass ökörségeken, ahelyett, hogy megismernétek egymást és beszélgetnétek...

2013. febr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :)

Nos egy gyors statisztika:

elemezve a válaszokat:

4ember nem ment volna el a szülinapra, 7viszont igen, a többi választ, amiből nem derült, tartózkodónak ítéltem:)

Köszönöm mindenkinek :)

2013. febr. 28. 11:55
 24/26 anonim ***** válasza:
pszichológushoz menj először mert nem egyszerűen vagy rém idegesitő. kapd már össze magad!! mi a bánatnak ennyit feszkózni??? mitől félsz? örülnél h meghivott nyilván mert fontos vagy. és h a barátainak is bemutatna végképp nem értem miért baj!!! ez a normális egy kapcsolatban!!!!!!!
2013. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én elmentem (16 évesen, 6 éve mutatott be így a családjának hogy eljegyzési buli volt a nővérénél). Nagyon örültem hogy meghív, elmentem, jól éreztem magam. Butaság hogy akkor "mindenki veled foglalkozik" és nem a szülinapossal. Gondolom normális felnőttek, mosolyogva meséld el hogy hogy találkoztatok, és mindenki boldog lesz.

A barátnőtől való félelmedet meg mondd el neki, biztos megnyugtat hogy nincs okod aggódni, nem véletlenül jó barátok.

L22

2013. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Még ennyit: Ha azt mondta hogy szívesen látnak, gondolom már tudják hogy meghívott, így gáz lenne nemet mondani. Egyszer meg kell őket ismeri, könnyen lehet hogy jófejek.
2013. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!