Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet egy ilyen tanárral...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy ilyen tanárral csinálni?

Figyelt kérdés

A sulinkba tavaly (nyolcadikban) jött új angol tanár. Férfi, 33 éves és ez a nyolcadik (!) iskola, ahol tanít. Mivel nem idevalósi, hanem egy innen 60 km-re fekvő nagyvárosban tanított eddig, ezért elég lassan jutottak el hozzánk a hírek arról, hogy miért is váltogatja ilyen gyakran a munkahelyét.

Angolon mindenre szexuális megjegyzéseket vagy utalásokat tesz, bármi a téma (pl. mikor a recepteket vettük órán, a répatortát a szexhez hasonlította, jobban mondva egy vörös hajú fiúra tett olyasfajta megjegyzéseket, hogy vele nem lehet valami jó a szex). Órán mindig belecsíp az arcunkba, vagy megfogja a fejünket (belemarkol, konkrétan), beletúr a hajunkba, és ha valakinek nincs házija, akkor megkérdezi, hogy "Legalább jól telt az éjszaka?".

Ahogy visszahallottuk az előző munkahelyeiről azért rúgták kik mert viszonya volt diákokkal (fiúkkal és lányokkal is), valamint több lányt is "üldözött", szerelmes leveleket írt nekik, vagy szexuálisan próbálta zaklatni őket (ajánlatokat tett, vagy rájuk mászott).

Az egyik ilyen lánnyal már tartjuk a kapcsolatot e-mailben, őt tanította és meg is környékezte, azt írta, hogy egy fiú náluk öngyilkosságot kísérelt meg a tanár zsarolásai miatt. A mi sulinkban kb. húsz lányt hívott el eddig randizni, de mind visszautasította, az összeset zsarolja. Aki nemet mondott neki, az most bukásra áll valamelyik tárgyából (magyar vagy angol), de volt olyan lány is, aki sírva mesélte, hogy a tanár azzal zsarolta meg, hogy beköpi valami koholt váddal az igazgatónál és kirúgatja (a suli elitnek számít(ott), ezért nehéz bejutni ide). Néhány szülő nyomozni kezdett utána, és kiderült, hogy egy 17 éves fiú a szeretője. A diákok szülei (nem csak azoké, akiket megkörnyékezett) már jelezték az igazgatónőnek a dolgot, aki nem reagált erre semmit, és jártak már az önkormányzatnál is, de mivel a polgármester és az igazgató nálunk ugyanazon párt tagjai és jó viszonyban vannak, ezért mindenki tudja, hogy kinek az szülei panaszkodtak. A tanár pedig kipécézte magának ezeket a diákokat és őket szívatja leginkább. Sok lánynak ma is szerelmes verset ír a születésnapjára vagy névnapjára, de tavaly egy hatalmas plüss szívet adott az egyiknek Valentin-napon.

Mi már semmit sem tudunk tenni ellene, mert tavaly egy lány lebukott, hogy felvette az egyik órát, amin volt néhány szexuális és undorító megjegyzés, azóta mindenkinek ki kell tennie a tanári asztalra a telefonját, amibe persze az angol tanár bele is néz. Órán rendszeresen megjegyzi, hogy "Maga olyan kis finom husi!".

Nem tudom, mit csinálhatnánk, mert néhány dühös és nagydarab apuka készül arra, hogy hazafele menet "elkapják" és elbeszélgetnek vele. Nem akarom, hogy baj legyen, mert az én apám is nagyon ideges, de nagyon félek, hogy emiatt ők is és mi is bajba kerülünk. Jártunk a rendőrségen is (a szomszéd fiú rendőr, vele beszéltünk), de azt mondta, hogy igazgatói engedély és képi- vagy hangbizonyíték nélkül semmit sem tehetünk. Vagy tényleg az lenne a megoldás, hogy megverjük? Ez is iskolai erőszaknak számítana, ha megtennénk, de miért őket védi mindenki, ha a diáknak is lehet igaza? Vagy menjünk bekábelezve suliba,és vegyük fel az óráit, hogy ennek vége legyen? Tudom, hogy ezzel megsértjük a személyiségi jogait, de mi van a mi jogainkkal? Miért kell a zaklatásait és az utalgatásait elviselnünk? Mit tehetnénk?

Kérlek, segítsetek nekünk!

15/L



2013. jan. 12. 18:47
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem ezek nem olyan nagy dolgok,amíg nem tesz olyat,hogy megfogja a seggedet,vagy valami,addig el kell viselni.Ha megfog valahol,vagy vetkőztet,az illegális,de ez nem.
2013. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
Hé hát én összeverném amíg van foga. Na igen ti kis tizen évesek védtelenek vagytok:/
2013. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Az neked nem elég nagy dolog, hogy lányokat zaklat és zsarol? Azért, azt hiszem nem véletlen, hogy 33 évesen ez a nyolcadik iskola, ahol tanít. mindenesetre azért kösz a választ. :/
2013. jan. 12. 18:53
 4/58 anonim ***** válasza:

nem egészen világos hogy kapott állást ha ilyen előélete volt

próbálj egy Bp-i ifjúságvédelmissel beszélni valahogy hogy ilyenkor mi a teendő

[link]

2013. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet! :)

De ilyen van nálunk is (nem budapesti vagyok), írok nekik!

2013. jan. 12. 18:59
 6/58 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg kellene próbálni felvenni az óráit, elég csak hangilag. Azzal már a rendőrség tudna mit kezdeni(fiatalkorúak zaklatása...)

Egy mp3,mp4 lejátszó megfelel erre a célra.

2013. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%

Remélem,hogy ez kamu,ha mégsem akkor két lehetőség van:

1.Rendőrségre menni+keresni olyan diákot akinek a szüleinek vannak ott kacsolatai.

2.Ha nem tesz semmit hagyjátok,hogy pár szülő úgy megverje,hogy besz@rik.

2013. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
Van diktafonunk, de mivel a felettünk járó osztályban is készülődnek, ezért őket megvárjuk és csak utána szeretnénk mi is belevetni magunkat a "buliba".
2013. jan. 12. 19:01
 9/58 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem kamu, már mindent megpróbáltunk, de most kiírtam ide is, hátha akad valakinek valami használható ötlete.
2013. jan. 12. 19:02
 10/58 anonim ***** válasza:
azért írtam Pestit mert a diri és polg.m barátok,így lehet hogy a hely yard megkeresésekor se történik semmi
2013. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!