Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék szoliba menni de a...

Szeretnék szoliba menni de a szüleim nem engednek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hófehér a bőröm, folyton betegnek tűnök és a napon meg nem tudok rendesen lebarnulni. Ezért szeretnék egy kis színt, nyilván nem akarok tanning mom kinézetet. Anyukámnak felhoztam és rögtön agresszív lett, hogy miért akarom elcsúfítani magamat, meg hogy rákos leszek stb. Apukám se engedte ő meg azzal jött hogy ilyen fiatalon nem ezzel kéne törődnöm (16 éves vagyok ami azért már nem annyira fiatal ehhez, nagyon sok osztálytársam is jár. ) Elmondtam nekik hogy tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal és csak egy normális, egészséges színt szeretnék. Egyébként régebben próbálkoztam már önbarnítókkal de narancssárga lettem tőle és a ruháimat is megfogta. Komolyan nem hiszem el hogy ez akkora dolog lenne, engem nagyon zavar hogy ilyen sápadt vagyok ráadásul a hajam is elég sötét. Hogyan lehetne őket meggyőzni? :S
2013. márc. 1. 21:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy. És nem is kell. Németországban irdatlanul megbüntetik a tulajt ha 18 év alattit enged a szoliba. Szerinted miért?
2013. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

Ne menj, fiam. Gyönyörű lehetsz, Hófehérke!

egy lehelet pirosító + egy kis rúzs

2013. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem érdekel mi van Németországban, én a kérdésemre szeretnék választ kapni. :)
2013. márc. 1. 21:08
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Nos, ha nem engednek, hát úgysem mehetsz, nincs mit tenni. Foglalkozz mással, ne ez legyen a legnagyobb gondod. Amikor nagykorú leszel és saját magad tartod el, akkor úgy károsítod az egészséged, ahogy akarod, most még nem teheted ezt meg szabadon, fogadd el.

Nem az a legfontosabb az életben, hogy kicsit világosabb a bőröd az átlagnál.

EGyébként meg nem értem azt, hogy hogy nem lehet a napon szépen lebarnulni. Igaz, ott jobban oda kell figyelni, de hidd el, simán tudsz egy kis színt szerezni nyáron úgy, hogy sokkal kevésbé károsítod a bőröd, mint a szolival.

2013. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj, van egy osztálytársam aki folyton jár... a bőre iszonyat csúnyán néz ki, árnyalatra szép barna,de közelebbről olyan mint egy korosodó nő,pedig csak 18 éves
2013. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is felejtsd el. 16 évesen még rohadtul fiatal vagy, nem értem miért mondod azt hogy nem is annyira, miért mi vagy egy 40 éves?

Na most nem cikizni akarlak ezzel, csak ez valóban rákkeltő, a bőröd totál tönkre vágja a káros sugárzások miatt, és akkor már átkozni fogod ezt, és eljön majd annak is az ideje hogy a napra sem mehetsz ki ha szolizol rendszeresen.

Nekem nem olyan fehér a bőröm, de nagyon rossz bőrtípust örököltem, aminek az eredménye az lett hogy egyszer brutálisan leégtem a napon, utána még egyszer sajnos, a bőröm totál készen lett, és most az van hogy nyáron is pólóban kell kint lennem még nagyon melegben is. Tehát a bőröm totál káros lett és még fiatal is vagyok 23 éves. Nos ha te is ezt akarod hogy 20 on évesen a bőröd kikészüljön és már strandra sem tudsz menni anélkül hogy ne öltözz be.

2013. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
A napon nem tudsz lebarnulni, a szoliban meg de? Vicces kislány vagy te. :) Németországot meg azért írtam, mert ott valamivel előbb kezdődött ez az okosság, némileg több a tapasztalat is a következményekről. Szerintem ne hergeld ezzel a szüleidet.
2013. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én tényleg nem szeretnék olyan gyakran járni, csak tényleg olyan betegnek nézek ki folyton. Volt hogy kiküldtek óráról az iskolaorvoshoz, mert hogy falfehér vagyok és nehogy elájuljak, közben meg semmi bajom nem volt :D Majd valahogy elintézem :S Amúgy anyukám néha jár szoliba szóval nem tudom mit ellenkezik ennyire. Ő is azért jár mert egyébként falfehér. :@
2013. márc. 1. 21:15
 9/24 anonim ***** válasza:
Egyadként ha kifekszel a tűző napra persze hogy leégsz. Nem úgy kell barnulni. Az árnyékban nagyon szépen le lehet barnulni én is úgy szoktam.
2013. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem észre se vennék ha elmennél. De én is azt mondom, hogy ne menj.
2013. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!