Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjuk meg a költözést?

Hogy oldjuk meg a költözést?

Figyelt kérdés

Eddig úgy volt, hogy kapunk kocsit, amin van vonóhorog, hogy rákössünk egy bérelt utánfutót. Most tudtuk meg, hogy nem lesz kocsi mégsem. Mástól nem tudunk kölcsönkérni. Mit tudnátok javasolni? Költöztetőket? A lehető legolcsóbb megoldásra lenne szükség, mert így is túl sokba fog kerülni ez a dolog sajnos :(

(Budapesten belül költözünk, kocsival kb 30 perc az út a 2 lakás között)



2013. márc. 2. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Béreljetek egy napra egy kocsit, az a legolcsóbb.
2013. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ti tudtok pakolni, akkor taxi. Ha felhívjátok őket, vagy küldtök emailt, kaptok árajánlatot - még kisbuszt is tudnak küldeni. Nemrég költöztem én is, nézegettem az ajánlatokat mindenfelé költöztetőknél (külföldre költöztem, nem messze, csak Szlovákiába, cca 230 km), de végül a Taxi4-gyel jöttem ki minden cuccommal (csak én pakoltam). Az egész út 45 ezer volt, egy költöztető sem hozott volna ki ennyiért. Szerintem kérdezzetek meg pár taxi társaságot erről, nem hiszem, hogy 10-12 ezernél többet mondanának, talán még ennyit sem.
2013. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5 ezer forintért tudtok kb bárhol autót béreni
2013. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdés mennyi cuccotok van és mi. ha csak ruhák, kofferek, akkor lehet taxival.

ha bútorok is akkor lehet bérelni mindenhol transzporter nagyságú autókat.


mi pár éve költöztünk, akkor nem volt sietös így 3x béreltünk transzportert. és tavaly pedig költöztetö társasággal, persze lényegesen drágább volt.

2013. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sajnos nagy bútorok vannak, hatalmas hűtő, kanapé 200x200-as ágy meg ilyenek... mert a dobozok áthurcolását apukám kombijával is meg tudjuk oldani, csak a nagyobb dolgokkal nem tudunk mit kezdeni
2013. márc. 2. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:
szomszédokat végigkérdezni? simán lennék ilyen arcátlan :) persze fizetnék egy méltányos összeget, és megfejelném egy szép itallal :)
2013. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy éve költöztem Budapesten,14km-re,teljes felszereléssel(hűtő,bútor,stb) egy ponyvás teherautót béreltünk,soförrel+ egy ember rakodóval. Panel 3. emeletéről le és kertes házba be. 20000 ft-ot fizettünk,kb 4 órába telt.Neten találtam őket.Szerintem te is jobban jársz,ha ilyesmit keresel.Ha autót bérelsz,többször kell fordulni,ez + benzin,neked kell cipekedni,és sokkal több időbe telik.
2013. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekunk nagy teherautoval, sajat pakoloemberrel xi. Kerbol xv. Kerbe 1 fordulo 10 E ft volt, persze szamla nelkul.., nekunk harmad akkora auto is eleg lett volna, mert nem volt butor kolibol-Lakasba mentunk..
2013. márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!