Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum elolvasta az összes...

Anyum elolvasta az összes facebookos chatalesem a lanyokkal mert belepve maradtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most meg most meg mindig mondja hogy ez nem ciki,stb csajozzak nyugodtan...xd pedig fbn csak Hulyultunk....xd
2013. márc. 3. 14:45
 1/8 A kérdező kommentje:
13/F
2013. márc. 3. 14:46
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Jófej anyukád van, megoszthatsz ezentúl vele csajos dolgokat, lehet tanácsot is tud adni a lányokkal kalcsolatban, ez nem ciki.

Az nem volt szép, hogy elolvasta a beszélgetéseket,remélem ezt megmondtad neki.

2013. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Látványosan sértődj meg.

Ez akkor is bunkóság, ha még csak 13 éves vagy. Olvasgassa a sajátját.

2013. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

egy szülő a mai világban mindentől félti a gyerekét, ne csodálkozz, ha elolvasta


a reakciója viszont pozitív, jó fej anyukád van, örülj neki

2013. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Tisztázd anyukáddal a határokat. Tök gáz, hogy egy ismerősömnek az anyja folyton átkutatta a szobáját, és a szexujságjait lobogtatta. Mond meg neki, hogy van magánélet is. Állíts be egy jelszót, ha van saját géped, hogy ne tudjon kutakodni, h az a fajta, aki nem hagy élni.


Ha meg nem az a fajta, akkor megérti, hogy most már neked is van magánéleted :)

2013. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Uhhh koszonom ezt a sok valaszt ilyen rovod idon belul!:)))Igazaból ugyvolt hogy egy geprol van neki meg nekem is a fb es en hulye nem leptem ki.Most meg akikkel beszeltem azt mondja nyugodtan hivjam el hozzank..xdd meg ilyenek... sztem ez ciki me olyanokat is irtam hogy jo melled Van stb...xd14vok azt elirtam!:)remelem 1 ev nem oszt nem szoroz a velemenyeken :S
2013. márc. 3. 15:08
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze kulturáltan! :)
2013. márc. 3. 15:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát na, anyud is volt fiatal, tudja mi van benned (cicis dolog), még ha ő nem is tini fiú volt a te korodban. :D

Jó fej anyád van, ezentúl meg figyelj oda, lépj ki! :)

2013. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!