Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hol van a határ a...

Szerintetek hol van a határ a facebookos flörtölésekben egy párkapcsolatban élő ember számára?

Figyelt kérdés
Van 3-4 nő, aki szinte állandóan jelen van a párom facebookján. Lájkolják a képeit, ő is lájkolja az övéket, zenéket postolgatnak az üzenőfalára. Gondolom, hogy rendszeresen beszélnek is. Egyszer, mikor régebben felhoztam a témát a páromnak, az volt a válasza, hogy "bocs, hogy vannak ismerőseim." Ő egyébként sosem volt még féltékeny senkire a közelemből, vagy legalábbis nem mutatta. Szerintetek ez teljesen normális vagy azért érdemes nyitva tartani a szememet?
2012. márc. 4. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy nem leszek népszerű a véleményemmel, de engem is aggasztana a dolog. Ha vannak ismerősei, akik jelen vannak az életében, az nem gond, de ha napi szinten csüngnek a profilján, nem biztos, hogy mindketten ugyanazt szeretnék a másiktól.

Próbáld megbeszélni a pároddal a dolgot!

2012. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes nyitva tartanod a szemedet, esetleg megnézni azok a nők kapcsolatban vannak-e, ha igen, akkor lehet, hogy ártatlan baráti kapcsolat csak. Egyébként pedig női fejjel gondolkodva, bár a páron nincs facebook-on regisztrálva, sose szólok hozzá olyan témához, vagy mondjuk félmeztelen férfitest képéhez, ami kellemetlenséget szülne. Szerintem ha valaki 1 adott ember minden mozzanatát lájkolja,annak oka van...
2012. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Mintha én írtam volna ki a kérdést. Én azért nyitott szemmel járok, annál is inkább, mert anno megakadt a szemem egy csaj képén, ahova a párom kommentelt, hogy "jajj de gyönyörűűű vagy :)<3<3". Lehet hisztisnek nevezni, de ez nálam már bőven kiverte a biztosítékot. Ahogy az is, hogy miután összevesztünk azonnal elsírta egy csajnak, még ki sem békültünk... csak azt láttam hogy folyamatosan villog a csaj, de igyekeztem megtartani a méltóságomat és nem beleolvasni.

Próbálok feltétlenül bízni benne, de az ilyenektől frászt kapok. Nálunk annyi lehet a megoldás, hogy miután széthisztiztem magam, hogy ne írjon ilyet egy számomra idegen nőnek, amikor nekem még soha az életben nem mondta azt hogy gyönyörű vagyok, persze hogy rosszul érzem magamat tőle. Megegyeztünk, hogy ő a kedvemért tartja a két lépés távolságot, nem félreérthető dolgokat írni és mondani, én pedig próbálok megbízni benne. Ettől függetlenül nem vagyok vak, de élőben is utálom ha ölelget vagy puszilgat egy lányt, számomra ez már nem barátság kategória és erre is figyel a kedvemért, így azt hiszem bízhatok benne, de azért nem dugom homokba a fejemet.

2012. márc. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 bdavid0815 ***** válasza:

Kérdésre kérdéssel válaszolnék.


Ha "nyitva tartod a szemed", (ami ugye lehetetlen mert a saját üzeneteit csak ő tudja olvasni), akkor nem fog flörtölni vagy megcsalni?


Véleményem szerint, egyáltalán ne foglalkozz vele. Ha állandóan szembesíted akkor, pedig a megcsalás, flört gondolatát erősíted benne.


Ha gondolod, privátban beszélhetünk még róla.

2012. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ott, hogy ne keveredjen félreérthető helyzetbe.
2012. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem ez még beleférne, bár nyitva tartanám a szemem.

Akkor lennék igazából kiakadva, ha más, akár idegen nők képei alá is írkálna kommenteket, amiket nekem kéne mondania, nem vadidegen nőknek.

2012. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy funkcionális kapcsolatba nem kell hogy gondot jelentsen, pont a facebook :-S
2012. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne, nem kéne, de ha van olyan gerinctelen egy férfi/nő, hogy ott kezd el flörtölgetni, szerintem az baromira nem fér meg egy kapcsolatba, hiába nem "élesben" történik.
2012. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A flörtölés maga a probléma, nem az, hogy milyen csatornán keresztül történik. Így igenis képezhet problémát egy facebookos megnyilvánulás is.
2012. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Az én mostani páromnak is az exe nem veszi észre magát. Ha egy kupac szart posztolna ki, azt is fél prcen belül lájkolná. A dolog csak azérz nem zavar, mert a párom részéről nincs reakció, én megbízom benne, csak az zavar, hogy az ilyenekben nincsen semmi tartás, semmi büszkeség?! Nem veszik a lapot????? Sajnos mintha megfordult volna a nemek szerepe és ez nagyon nem jó így! :(
2012. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!