Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, ha rosszul esik,...

Normalis, ha rosszul esik, hogy a facebookos ismeröseim közül (a csaladtagokon kivül) egy ember tudja valoban, mikor van a szülinapom?

Figyelt kérdés

Nincs sok ismerösöm, mielött valaki ezzel jönne. 80egynehany, csak a legfontosabbak. Ebböl 4en irtak, amiböl 3 csaladtag. Az az egy is rakerdezett par nappal elötte, hogy mikor is van pontosan... Es tök rosszul esik.

Ha nincs kiirva facebookon, akkor mar nem is tudjuk, mikor van a masik szülinapja? Oke, en se tudom mind a 80et, de a legjobb baratok/baratnöket igen.

Engem ez tökre bant. Vagy tulsagosan nagy ügyet csinalok belöle a mai vilagban?


2013. jan. 20. 19:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
én is csak a legfontosabb emberekét tudom. felesleges ebből nagy cirkuszt csinálni.
2013. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ügyet csinálsz belőle, neked ez fontos másnak nem ennyi és kész.
2013. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Majd akkor szólj, ha azok a barátaid nem tudják a szülinapod akikkel minden nap beszélsz.

A többi csak haver és ismerős, nekik nem kötelező tudni mikor van a szülinapod.

2013. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiírod, hogy mikor van..akkor még olyanok is fognak írni, aki csak akkor voltak ismerősök, amikor bejelölted őket. Boldog-boldogtalan.
2013. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem normális. Mégis honnan kéne tudnia az ismerőseidnek, hogy mikor van a szülinapod??
2013. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én is hadilábon állok a dátumokkal, csak a közeli családtagokét és egy-két jó barátét tudom. Még a tágabb családom is elég nagy létszámú, közülük sem tudom mindenkiét megjegyezni, nem hogy az ismerősökét. Én sem várom el, hogy a szülőkön, nagyszülőkön, a páromon és a legjobb barátnőmön kívül bárki fejből tudja az enyémet.
2013. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező a legközelebbi barátaira gondol. Nekem rosszul esne, ha a legjobb barátaim (kb 5 db) nem tudná, hogy mikor születtem, holott mindennap dumálunk. De szerencsére tudják, én is az övékét.
2013. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Az utolso jol ertette.

Pont azert nem irtam ki, mert nem szeretnem, hogy jöjjön a sok "Jaaaaj boldog szülcsinapcsit!!! <3" szöveg. De a 3-5 legjobb baratom, baratnöm se irt, akiket en pedig tudom.

Szoval nem mindenkitöl varom el, hogy tudja, söt, de hogy a jo baratnök közül is csak 1?? :/

2013. jan. 20. 19:31
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
nagy ügyet csinálsz belőle. nem vagyunk egyformák. a családtagjaimon kívül csak két barátnőm születésnapját tudom. évekbe tellett, mire rögzültek és még aztán sem volt biztos, h épp aznap eszembe is jut. nem vagyok jó dátumokban :-(
2013. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9. vagyok. hozzátartozik, h közülük az egyik éveken át köszöntött meg úgy,h én az övét az istennek sem tudtam megjegyezni. a végén egyszer konkrátan rákérdeztem, azon nyomban felírtam, és utána minden év végén beírtam a vadiúj jövő évi határidőnaplómba. nekem ez piszok nehéz, pedig jó tanuló voltam és szellemi munkát végzek.
2013. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!