Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki maradás otthonról?

Ki maradás otthonról?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok nem birom az otthon létett. De még 2évig tanulok.

Mostmár hogy kezd jobb idô lenni arra gondoltam hogy suli után nem haza mennék ha nem ellenék a város egy kihaltabb részén és olvasnék - zenét halgatnék beülnék a könyvtárba. És az utólsó elôtti busszal mennék haza azzal kb 21:20 ra lennék otthon.

Biztos hogy, anyám nekem esne és elkezdene fennyegetni de inkább az a 15-30 perc esténként mint egész nap.


2013. márc. 3. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
:(
2013. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18 évesen már nem kéne kiakadnia. én megmondanám neki h inkább kimaradsz minthogy a veszekedést hallgasd. Bár gyanitom ez nem változtatna semmin.
2013. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szólsz neki, hogy ezentúl így lesz, és mikorra érkezel, akkor kifogása nem lehet ellene. Telefont, pénzt vigyél, és minden meg van oldva.
2013. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy ez nem változtatna semmin de legalább így lenne pár nyugodt órám.
2013. márc. 3. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:
hát.. az nem lenne jó hogy anyádnak szólsz hogy elmész otthonról egy kicsit azon a napon? 18 évesen tudsz már magadra vigyázni.. meg hogy az osztálytársaiddal elmész valahova... de ha így nem enged el, a helyedbe kicsit füllentenék ( nem akarlak a rossz útra téríteni!!! ) pl. egy könyv kell a suliba és ha felhív hogy mért nem vagy már otthon akkor meg mondod hogy a könyvtárban segítesz egy embernek pakolni egy x ideig.. és ha azt mondja, hogy gyere már haza, azt mondod hogy egy nagyon nagyon idős néninek kell a segítség és ha otthagyod egyedül akkor kirúgják mert ő nem tud ilyen nehéz munkát csinálni... és anyád megnézni hogy nem hoztál haza semmilyen könyvet, akkor mondod hogy elfogyott az a könyv. ( nem akarlak a rossz útra téríteni, de lehet hogy a helyedbe ezt csinálnám )
2013. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megértelek. Én is tanulok még és utálok itthon lenni, mert csak boxzsáknak vagyok jó. és erre egy igazán jó megoldás van: barátok és párkapcsolat. Ők elfeledtetik veled a problémáid.
2013. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!