Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak, h jobb legyen...

Mit csináljak, h jobb legyen a kapcsolatom a sogornömmel? Nem akarok vele puszi-haver lenni, de rosszul esik, h mindenért lenéz. Mindent meegszol, az is baj neki, h olyan polot veszek föl ami neki nem tetszik.

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem először is ne foglalkozz vele! Ő egy mű csaj! Másodszor (ami nekem mindíg bejön) kérdezd meg, hogy mi a kedvenc sütije (de ne áruld el neki, hogy miért! legyen meglepetés) és mikor össze jöttök megint, akkor mond neki, hogy: "neked csináltam" Van gyereketek? Kérj tőle tanácsot (nem kell megfogadnod!)
2010. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak aza baj,h cukrász,szoval ö okoskodna,h mért igy csináltam meg ilyenek.nincs gyerekünk,sajnos.
2010. okt. 5. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Tanulj meg átnézni rajta. Hidd el, a lelkednek ez lesz a legjobb. Ő meg nem fog megváltozni, ha a világ legtündibündibb csaja lennél, akkor se, vetélytárs nő vagy a családban. Ennyi.
2010. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem is ez a legjobb megoldás,azért köszi
2010. okt. 5. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet. Csak kicsit komolikáltabb, mert egyik nap utál, másik nap szeret a csaj. Elég gyerekes. Aztán ha nem tetszik valami húzza a száját keményen. De nem kell törődni velük :)
2010. okt. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez is olyan,egyik nap nem tudja,h milyen kávét csináljon,mert anyira tökéleteset akar csinálni,másik nap lemondja a körmeimet.most éppen az van,h nézem a sogornöm fb-ét és a képek közt rajta van a párom csajokkal,még a kapcsolatunk elött készült.szoltam a páromnak,h nagyon nem tetszik,mert mit szolnak akik ismernek mind kettönket,h én nem vagyok rajta,a barátom meg nökkel van.szolt neki,de azt mondta rá,h nem érdekli és nem veszi le.azota nem nézem inkább,mert csak felmérgedek rajta,és tudom,h evvel csak ezt akarja elérni.
2010. okt. 6. 08:49
 7/8 anonim válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. Mikor összejöttem a párommal a sógornőm és a párom exbarátnője puszi pajtások lettek, pedig korábban azt a csajt is utálta. Velem is mindig bunkó volt, ja és persze tilos visszabunkózni, mert akkor megy anyucinak panaszkodni és akkor már anyós is utál. Mert egy anya mindig a lánya pártját fogja, soha nem a menyéét. Ne foglalkozz vele, ne vedd fel a megjegyzéseit. Azért ilyen, mert féltékeny, vetélytársat lát benned. Próbálj meg minél kevesebbet találkozni vele. Ha találkoztok légy mindig nagyon kedves vele. Kérd ki a véleményét öltözködésben, sütésben, főzésben. Akármit mond mindig érts vele egyet, még akkor is ha épp a polódat szólja le. Pl: Igazad van tényleg nem jó ez a poló, szerinted milyet vegyek fel? Érezze, hogy fontos. Ha vitába kerül valakivel fogd az ő pártját. Tudom nagyon nehéz nyelni, de hidd el megéri. Fő a békesség, a párodnak is biztos rosszul esne ha ti folyton marnátok egymást, plusz anyós, após sem szeretne.
2010. okt. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne haragudj de semmit.Nem a sógornőddel jársz hanem a testvérével.Bármit teszel mindig nagyképű és bunkó lesz.Ha a párodnak tetszel és szeret ne foglalkozz mással.Ha beszól, hogy nem tetszik a pólód ne törődj vele.Én ilyen beszólásra azt válaszolom, hogy "Nem is a kedvedért vettem fel."A nagyképűségre, hülyeségre nincs orvosság.Önmagad legyél és magadnak meg a párodnak legyél jó.
2014. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!