Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, akivel összejáro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel összejárok csakúgy dugogatni, de kezd egyre jobban elhízni, ami nekem nem tetszik. Hogy adjam a tudtára h ez nem jó irány? De a rendszeres szexről nem akarok lemondani, ergó nem sérthetem meg!

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a sex miatt vagy vele , akkor miért nem keresel másikat ?
2013. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik szexpartnert, aki nincs elhízva. Szexpartnert bárhol lehet könnyen találni, barátnőt nem.
2013. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tudsz találni szerintem más csajt is. Megpróbálod minél finomabban elmondani, hogy régebben jobban tetszett stb. Ha nem sértődik meg, akkor mázlid van és talán megpróbál fogyni, ha meg megsértődik, akkor tudsz találni másik szexpartnert is.
2013. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem is kell neki szólni erről. Normális ember nem fog egy "jöttment" szexpartner kedvéért változtatni a külsején, és igaza is van, ha ő maga meg van elégedve így is. Mondom, keress másik csajt, az egyszerűbb, mint megvárni, míg ez esetleg lefogy, ha le akar.
2013. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Megadom a megoldást amivel elkerülheteted a kellemetlenséget és úgy éred el a célod hogy a nő rá sem jön hogy te vagy az ötletgazda. Ezt a módszert a nőknél az élet minden területén alkalmazni lehet, boldog harmonikus párkapcsolatért,csak rá kell érezni a mechanizmusára.

A lényeg az hogy meg kell oldani hogy a kívánt dolog a saját felismerése legyen, vagy ha ötletről van szó a sajátja legyen. Ellentétben velünk amikor a nő pasija ( itt most lényegtelen hogy szerető vagy) beszél dolgokról a nő minden részletre odafigyel, nem csak odafigyel kombinál levon létező vagy csak általa kreált következtetéseket. Szeretik magukra formálni az aktuális témát vonatkoztatásokat keresnek mégha nincs is. Ezt kell most itt megragadni.


Jelen esetben, hozd fel hogy elkezdtél aktívan sportolni, ( tök mindegy hogy igaz e vagy sem) és hogy rájöttél mennyi jó fontos az egészséges élet a mozgás és milyen jól érzed magad most hogy nem csak ülsz, hanem mozogsz egészségesen eszel stb.. A nő kapásból felteszi magának a kérdést a fejében? Nem elégedett a külsőmmel? Jelen esetben erről van szó hiszen cselt vettünk be hogy kihozzuk ezt a kérdés feltevést belőle de egyébként ha igaz lenne a story szó sem lenne ilyesmiről... :D Érdekes nem? :)

Előfordulhat hogy felteszi hangosan is a kérdést, mivel ő is érzi biztos hogy már nem a régi a teste " Bajod van az alakommal?" vagy "Célzol ezzel valamire" A válasz természetesen a leghatározottabb nem. Teljesen felesleges lenne ledöntened az eddig felépített eredményt, a bogarat már elültetted a fülébe. Továbbra is dicsérd az új életstílusodat. Kialakul benne egy megfelelési szándék, ha beismeri ha nem valószínűbb hogy nem, és titokban vagy elkezd diétázni de lehet még mozogni is.


Sok sikert! :)

2013. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondd neki,hogy régebben jobban tetszett.Öszintén szólva,én nem sértődnék meg rajta,de nem is görcsölnék rá pár plussz kilóra,olyan sok férfi van, találok másik partnert.
2013. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, ezt a kamu cuccot :D

Nekem ha a páromnak nem tetszik valami egyszerűen megmondja és kész! és csókolom :D

2013. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bocs nem utolsó hanem ma 13:21
2013. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezentúl dugogass egy soványabbat! :)
2013. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
1.Lehetséges,hogy azért kezd egyre jobban elhízni,mert teherbe ejtetted! 2.Keress másik szexpartnert.
2013. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!