Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy gyerek rájön, hogy valamelyik szülő csalja a másikat, akkor a férfiakkal szemben elnézőbbek az emberek?

Figyelt kérdés
Ha a férj csal akkor az a válasz a gyereknek,hogy a szülőknek kell megoldani a dolgot, de fordított esetben, az,hogy köpje be vagy fenyítse meg az anyját.
2013. márc. 5. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Ezt az előbbi kérdés miatt kérdezed ugye?

Akik itt is ilyen hozzászólást adtak: " fenyítse meg az anyját", az valószínűleg eléggé elvakult, esetleg érintett a témában (férfi oldalról).

Mindkét esetben meg kell beszélni először a csaló féllel, hogy egyáltalán tényleg történt/ik-e megcsalás, utána pedig a továbbiakról.

Az, hogy ki milyen stílusban válaszol, már más kérdés...

2013. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálad ez jött le az elötted 3-al feltett kérdések válaszaibol? Furcsa. Vagy nem érted amit olvasol?
2013. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb válaszoló inkább azt tanácsolta, hogy az anyjával beszéljen a kérdező. Ilyen válasz gyakori a fordított esetű kérdéseknél is, amikor apuka a megcsaló fél.

Igen, volt egy-két "fenyítsd be az anyádat" válasz, de ők nyilván személyesen is érintettek.

2013. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sok ilyen jellegű kérdés van és a férfiakkal szemben mindig az a tanács,hogy az ő dolguk. Már észrevettem, nem csak az előző kérdés alapján írtam ki ezt a kérdést, már régóta érlelődött bennem,hogy megkérdezem.
2013. márc. 5. 18:02
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem inkább az tűnt fel, hogy egy ilyen szituban ha a feleség a megcsaló, akkor ő a hibás. Ha a férj, akkor a szerető. Hmmm. :)
2013. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok elnézőbb.
2013. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
51%

A nőket hibáztatják, oktalanul egy csomó helyen, pl a Bibliában is mint paradicsomból kiüzetés fő okaként nevezik meg.

Ez kicsit a nőellenességből ered ,ami miatt a nőktöl furcsának veszik sokan, hogy ugyanúgy élvezik a szexet, és ami miatt mindenféle sértő jelzőt mondanak rájuk olyanokért, amilyeneket a férfiak nem szoktak kapni. jobb helyeken persze nincs így, de ez elég gyakori, minél lejjebb megyünk társadalmilag annál erősebb, általában

2013. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Én is észrevettem, ha férfi csalja meg a feleségét, a szerető egy büdös qrva, az asszony meg biztos elhanyagolja magát, hát szegény férfi nem tehet róla; ha viszont nő csalja meg a férjét, csak ő a hibás, a szeretőről egy árva szót sem szólnak.
2013. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő undorító és elítélendő dolog, pláne ha a gyerek két tűz közé van állítva. Voltam sajnos hasonló helyzetben, annyira tudtam, éreztem hogy mi a helyzet, még sem mertem szólni anyunak, nem akartam hogy balhé legyen.

Aztán még is borult a bili, eszméletlen bűntudatom volt anyuval szemben, ellenben apura évekig nem tudtam úgy felnézni mit régen. Úgy éreztem nem csak anyut, de az egész családot becsapta. Mindezek mellett pedig igen, elítélem a harmadik felet is, mert sosem fogom megérteni, hogy egy 3 gyerekes férjes családanya miért keresi egy házas 2 gyerekes családapa társaságát és mi viszi rá őket, hogy egy kalap alatt két család életét vágják tönkre!?!

Ha anyu tette volna, benne is mérhetetlenül csalódtam volna és ugyanúgy elítélném a harmadik felet is, ez van. Szerintem egyik félről sem kevésbé gáz ez a helyzet.

2013. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!