Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek anyukám szülinapjára?

Mit vegyek anyukám szülinapjára?

Figyelt kérdés
Most lesz 45 éves és inkább valamit készítenék neki de teljesen le vagyok blokkolva mert már csomó mindent csináltam neki képeket, képeslapot stb. úgy h valami könnyen elkészíthető de frappáns dolgot szeretnék.

2013. márc. 5. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj neki egy origami virágcsokrot :)
2013. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Süssél egy tortát. Ha van pénzed, akkor egy modern tortát, úgy értem, rozsliszt, nádcukor, kakó helyett karobpor...


Vagy: Vegyél egy díszítés nélküli bögrét, és fessél rá virágot, szívet, ilyesmit, vagy írd rá a 45-ös számot. Akril festék alkalmas erre.


Vagy írjál verset. Vehetsz valami szép füzetkét, és abba beleírod. Vagy beleteszed anyukád kisbaba kori fényképét, biztosan találsz ilyesmit.

2013. márc. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!