Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek anyukám szülinapjár...

Mit vegyek anyukám szülinapjára? Várok jó ötleteket.

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Honnan tudjuk? Nem ismerjük? Az ilyen kérdéseket soha nem értem.
2013. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
szerintem fizesd be egy masszázsra vagy fodrászhoz,körmöshöz..esetleg szaunába :D ha édesszájú vegyél neki csokit,sütit..vagy ha inkább a sós ételekért van oda lepd meg egy pizzával és elfogyaszthatja az egész család :) (ha nem tetszenek vegyél minden nap használatos sminkeket neki aminek tudod,hogy örülne)
2013. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül h nem ismered még irhatsz ötleteket..szerintem nem kell ahhoz ismerni h az ember kapjon pár ötletet. Negativ valszok nem kellenem koszi ha nem erted az ilyen kérdéseket akkor ne is irj ide..ennyi!!
2013. jan. 3. 23:10
 4/14 anonim válasza:
22%
Ne haragudj kérdező, de első válaszolónak igaza van.... Ha nem ismerjük a személyt, nem tudjuk minek örülne. Pl. te hány éves vagy?
2013. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
57%
Szerintem vedd meg neki a kedvenc viragjat, hozza mondjuk egy szep vazat. Akkor mondjuk vegyel finom csokit. Akar kereteztess be egy kozos kepeteket. Csinaljatok valamit kozosen. Anyukaknak altalaban a kis ajandekok hozzak a legnagyobb oromot, mint peldaul ha elmesz vele vasarolni vagy hasonlok, szerintem a csaladdal menjetek elkirandulni vagy valami hadonlot meg csinaljatok :) Remelem segitettem :)
2013. jan. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Virág meg bonbon az kb minden anyukának kortól függetlenül bejön. Esetleg vehetsz neki könyvet, parfümöt, év eleje van vehetsz valamilyen szép naptárat. Esetleg legjobb anya bögrét vagy pehet gravíroztatni névre szólóan.
2013. jan. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Előttem lévő válaszadóból kiindulva szerintem ötletesek a névre szóló vagy anyához szóló ajándékok.

De így ismeretlenül tényleg nagyon nehéz,ez nem negatív válasz!! Te ismered legjobban anyukádat,Te tudod minek örül legjobban! Kellemes ajándékvásárlást! :)

2013. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Egy csokor ibolyát



NERCBUNDÁRA TŰZVE !

2013. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem ismerem sem Anyukád sem anyagi helyzeteteket, de minden estre valami hasznos dolgot vegyél amit minden nap használ és így állandóan rád gondol.
2013. jan. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
Vibrátort esetleg?
2013. jan. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!