Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért csinálja ezt anyám?

Mért csinálja ezt anyám?

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok, apám kb 5éve meghalt anyám pedig 10honapja egy palival foglalkozik.:(

Az a bajom, hogy ha anyám összeveszik a palijával, mindig rajtunk adja ki az idegét. a szépen szolunk hozzá akkor is.

Utálom anyámat állandoan kinoz, már begyogyszereztem magam nem érdekelte az se, most pedig a kezemet vagdosom òt az se èrdekelné ha meghalnék.

Saját szájával mondta, higy ha meghalnék sirna két sort és tul lépne..

kb. 3napja összeveszett a palijával, és azóta csak rajtam adja ki az idegét mert van egy barátom 16éves és már szinte megtiltott mindent, nem jöhet le mert a palija se, nem mehetek fel mert ő se megy.

Már elegem van belőle nem értem mért csinálja ezt!? :( Szivesebben halnék meg! :(


2013. márc. 6. 11:19
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nincs jó hatással rá az a pali.Ez nagyon is meglelehet. Vagy az apád halála(részvétem), készíti ki őt.
2013. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Presy ***** válasza:
Nem kell magadat se vágdosni se begyógyszerezni mert felőletlen éretlen döntés. Irásodból itélve van testvéred is ha te vagy idősebb vigyázz rá és próbáld éreztetni vele hogy nincs baj. Mivel lassan nagykoru vagy és tanulsz fősuli egyetem kollégium anyádal havonta találkozol majd és nem fogsz miatta idegeskedni. Próbálj vele leülni megbeszélni legfőképp megtanulj hogy kiszakadj anyád keze alól mert mig te laksz nála ő diktál .
2013. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tanulj,bírd ki még azt a kis időt,azt húzz el otthonról!Ne hagyd,hogy más miatt te menj tönkre,nem nagy segítség,de próbáld meg nem felvenni a hülyeségeit.Én anyám is hülye(már bocs)eddig engem is idegelt,már lesz@rom
2013. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bence_ ***** válasza:

ÉLJ!

Menj be az önkormányzatba és keresd meg a gyámügyest. Biztosan fognak segíteni. Fognak ajánlani olyan szakembert aki tud nektek segíteni.

2013. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ivilicious ***** válasza:
húzz elfele otthonról, ez a nő nem érdemli meg,hogy anya legyen.
2013. márc. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

vele nem lehet beszélni mert mindig lehord minden k*rvának pedig semmit nem csinálok..:S

2013. márc. 6. 12:17
 7/8 Presy ***** válasza:
Ha tényleg ennyire sokat veszekedtek és ennyire rossz a helyzet kerüld a kontaktusokat vele. Hanyagold vagy észhez tér vagy nem lassan felnősz te is és élheted magad életét.
2013. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát ez már sak rosszabb lesz :/
2013. márc. 6. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!