Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az anyám...

Mit csináljak, ha az anyám azt hiszi, hogy öngyilkos akarok lenni? Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Röviden annyi,hogy 7 hónapja összejöttem a mostohatestvéremmel titokban.Az osztálytársam volt 8 és fél évig,szóval jól ismertem és nekem is tetszett,de ő olyan típusú srác volt,akiről tudtam,hogy sosem lehetne az enyém.Ráadásul benne volt a város "krémjébe",mert biciklizik és a családjának sok pénze van,a hétvégéket bulizással töltötte és kihasználta,hogy a lányok odavannak érte.

De egy házba költöztünk,mert az én anyám és az ő apja összeházasodtak.A legjobb barátom lett és összejöttünk.

Nem tartoztam bele addig a baráti körébe,de bemutatott a haverjainak és elkezdtem velük lógni.Én is megváltoztam,de ő is...Nem ment el nélkülem bulizni vagy ha elment,akkor se rúgott be,nem voltak olyan durva balhéi,nem akarták havonta kirúgni a suliból,stb.

De télen megtudták a szüleink és anya kiakadt nagyon.

Emiatt a barátom félévkor külföldre költözött az anyukájához.Azóta 2 hetente jön haza és minden nap webcamerázunk,de ez így szörnyű mindkettőnknek.Bízok benne,mert megváltozott,de amióta elment,én alig eszek,ha egyedül vagyok,akkor sírok és alig mozdulok ki.Anya is látja,hogy ezt elrontotta,mert azóta feltűnően kedvesebb velem.

De tegnap este nem voltam itthon és beleolvasott a naplómba.Ma reggel pedig elkezdte,hogyha van bármi gondom,akkor azt mondjam el neki nyugodtan és mikor megkérdeztem,hogy ezt miért csinálja,elmondta...

Azt hiszi,hogy öngyilkos akarok lenni.De ez nem így van(jó,talán már gondoltam rá,de nem csináltam semmit).

Mit csináljak,hogy lenyugodjon?

Mit tegyek,hogy a barátom hazajöjjön végleg?(ő is itt akar maradni)


15L


2013. márc. 3. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
ha hazajönt tényleg kéthetente, egyik héten hozza el anyukájáét és öten (te, a fiú, anyud, a fiú szülei) beszéljétek át. így lenne a legtisztább.
2013. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De végülis mivel nem vagytok vérrokonok, ezért nem számít olyan nagy tragédiának a dolog, max akkor ciki, ha szétmentek, de továbbra is egy család vagytok.
2013. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De anyának tragédia,mert szerinte nem olyan fiút érdemlek,"aki csak szexet akar mindenkitől és folyton bajba keveredik".

Csak azt nem veszi észre,hogy megváltozott és nem olyan,mint régen.

2013. márc. 3. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a fiúnak kéne bizonyítania neki
2013. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még csak 15 vagy lehet hogy ez a srác nem az igazi, elvagytok egy darabig jól érzitek magatokat, aztán tovább léptek. Ennyi.
2013. márc. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!