Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazi/nagy családi problémákka...

Igazi/nagy családi problémákkal küzdő Nők, ha érzitek, hogy idegileg kimerültetek, mit szoktatok tenni?

Figyelt kérdés

Erős vagyok és kitartó,Mindenki szerint a kitartás,türelem és megértés megtestesítője.De érzem,hogy az évek alatt kimerültek a tartalékaim,egy időzített ketyegő vagyok,úgy érzem.A legrosszabb ez a nyomás a mellkasomban,ami ma egész nap nem múlik el.Meg az is zavar,hogy apróságok is bosszantanak már,mert idegileg roncs vagyok,már nem bírom tartani Magam.

Ne kérdezzétek mi a baj,mert hosszú lenne a lista.

Ötleteket várok,amivel feltöltődhetnék vagy megnyugodhatnék. Teakeverék, gyakorlat bármi jöhet.

Köszönöm!


2013. márc. 6. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sport-feszültség és stressz levezetésére

Egy hétvégi kikapcsolódás, kirándulás,férjeddel, egyedül, barátnőkkel,-ahogy jól esik.

2013. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Reggelente,még mielőtt mindenki ébred,elkortyolgatok egy csésze citromfű teát,kis citrommal,mézzel.

(aztán ébresztem a családot,kezdődik a nap)

2013. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen kimerült, pattanásig feszült helyzetben Nekem a nyugtató segít, de csak este veszek be egyet, és kipihenten frissen ébredek, max 1 hétig csinálom, aztán ez fél évig, vagy egyig is kitart. Így nem leszek gyógyszerfüggő, és rendbe jön a lelki világom is.
2013. márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én hangosan énekelek, amikor senki nem hallja (bár lehet, hogy hallják, mert társasházban lakom, de nem érdekel). Ez megnyugtat.

Ha mondjuk szerettél volna megtanulni valamit - bármit, és nem volt rá lehetőséget, azt most kezdd el, akár magadtól is.

És nézd meg az Időjós (2005) című filmet. Ott is egy ilyen hobbi adta vissza a főszereplő életkedvét.

2013. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus. Én már sajna csak egy idegösszeomlás után mentem el, de gyanítom, megelőzésnek is nagyon jó lehet.
2013. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sorozatokat,filmeket nézek-vagy elmegyek moziba.Az én agyam ez kapcsolja ki. Esetleg futok egyet,vagy megiszok 1-2 sört és lefekszem aludni,vagy forró fürdőt veszek, sétálok a városban..bármi Neked is kell lennie valaminek,ami kikapcsol. Ha lehetőséged van elmenni,esetleg egy jó masszázs is segíthet...az tuti ellazít.
2013. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megiszok egy doboz sört.
2013. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én is észrevettem magamon, hogy már a legkisebb dologban ellenséget látok és ez már ott tart, hogy ösztönös. egyből beindul az önvédelem, a támadás. és ez a sok sok felgyülemlett mindenségnek köszönhető.


nekem szakítanom kellett, hogy alapból nyugodttá vissza változzam.


ezzel annyit akartam, ha súlyos az állapot, akkor teljes életmódváltás de az keményen és erővel.

2013. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem ami segít: meditáció, ének, tánc, a mozgás és a sírás.

Pedig olyan most az életem, hogy 10 emberből 8-9 biztos beleroppant volna.

2013. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenel és mindenkivel foglalkozni

a nagyi anyós rágja a küszöböd hogy unokázni akarnak az orrukra vágod az ajtót ha bejelentés nélkül jönek,

a párod basz'k a gyerekkel folalkozni veszed a kabátod és otthagyod öket,

ha a fönök csesztet leszarod holnap megkapja a munkát,

amúgy sportolj szedj magnéziumot, halolajat, törd meg a napi rutint menj az ország másik végébe kempingezni, állj be egy szektába...

2013. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!