Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan feleség akinek...

Van itt olyan feleség akinek a férje külföldön dolgozik? Hogy bírjátok itthon gyerekkel?

Figyelt kérdés

Az én férjem kint dolgozik Németországban, én itthon vagyok 2 kisgyerekkel.

3 éves és 9 hónapos.

Anyuéknál lakunk még így nem vagyok egyedül.

Ti hogy bírjátok ezt az életet?

5-6 hetente jön haza a párom.

Milyen a kapcsolatotok?

Nem távolodtatok el egymástól?


2013. márc. 6. 15:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
24%

Inkább maradjon otthon,mert már elegen vannak itt kint....

Leviszik az órabéreket,mert sokkal olcsóbban dolgoznak,mint aki itt lakik. :(

Ezt majd lehet töröltetni,de már kikívánkozott belölem!

100 ával jönnek Lengyelországból,Magyarországról,A románoktól és még....Aki meg itt él,attól veszik el.

2013. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
De, siránkozol, Csak azért írtam, mert tele van minden nap ilyen kérdésekkel a gyk. Ha olyan rossz meg nehéz, miért vállaltátok be a külföldet vagy miért nem mentek ki ti is? Mikor kiment a férjed mit gondoltatok, milyen lesz?
2013. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Hazaviszi az 1200€.Annyit ér,hogy külön éljetek akkor ezt el kell viselni....
2013. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
37%

nem siránkozik!

ugyanaz a baja mint az én anyámnak volt.

apu kiment külföldre. Romániába mi meg itt maradtunk anyuval, mi lett apu negcsalta anyut mert tulságosan eltávolodtak egymàstol, és még fél testvérem is van valahol :S

20/L

2013. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%
A férjem kamionos és 5-6 hetente van itthon egy hétre! Albérletbe lakunk, a szülők messze vannak. Nem siránkozok, hanem tudomásul veszem, hogy ez van. Valamit valamiért. Teszem itthon a dolgomat. Naponta-kétnaponta beszélünk vagy telefonon vagy skypon. A kapcsolatunk is jó. Szeretjük egymást, és nem a szex a legfontosabb egyikünknek sem.
2013. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
28%
"Ti hogy bírjátok ezt az életet? " Mi ez, ha nem siránkozás?
2013. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Azért vállaltuk be mert muszáj.

Természetesen szeretnénk utána menni, de ahhoz idő kell, mert a bizonytalanra nem lehet.

A mondat végén kérdőjel van, tehát kérdés nem de bár????

2013. márc. 6. 15:46
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem kamionozott a megismerkedésünk óta kisebb-nagyobb megszakításokkal. Mindig úton volt, sokszor 5-6 hétig nem tudott haza jönni. Ezt mind természetesen az anyagiak miatt vállaltuk. Én itthon a gyerekeket neveltem, dolgoztam, mindent egyedül kellett megoldanom. 18 évig bírtuk ezt az életet, addigra teljesen eltávolodtunk egymástól.
2013. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%

Elképesztő, hogy egyetlenegy normális választ sem kaptál!! Úgy látszik, most ezek az emberek érnek rá válaszolni.


Én sem vagyok a Te helyzetedben, csak hasonlóak a kilátásaim. Nagyon nehéz lehet.

Lehet, hogy ránk is hasonló élet vár.

A férjemnek olyan a munkája, hogy hosszabb-rövidebb ideig vidéken kell lennie, mindig máshol. Majdnem két évig laktunk egy

2013. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Mi nem várunk ennyi ideig az biztos.

Nem bírnánk ki.

Éppen tegnap mondta a férjem a telefonba, hogy a nyáron mindenképp kivisz minket legalább 2 hétre.

Aztán majd meglátjuk hogyan tovább.

2013. márc. 6. 15:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!