Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csalod meg a feleséged?

Miért csalod meg a feleséged?

Figyelt kérdés
Akinek nincs felesége, vagy van, de nem csalja meg, az ne válaszoljon.
2013. márc. 8. 05:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%

ne haragudj hogy írok...

én nem csaltam meg senkit,és engem se senki..

de tudod miért csalják meg egymást a párok??

több szempont is lehet

-Nem jó már köztük a szex

-az egyik fél úgy érzi hogy a másik fél nem szereti igazán

-esetleg olyan régi a házasságuk,és esetleg egymással vesztették el a szüzességüket,kiakarnak próbálni mást is hogy milyen lehet..

-nem szereti már a megcsaló a partnerét..

kb így ezek.. nagy részben.

2013. márc. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
26%

Az elsőt kiegészítve: A nő csak a gyerekkel törődik, a férjével nem. Otthon elnyűtt ruhában jár, nem törődik a külsejével.

De nagyon sok házasság megy tönkre azért, mert az asszony keres szeretőt, mert nem boldog a férjével.

2013. márc. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
59%

Ez engem is nagyon érdekelne. A fent felsoroltak mellett,(amit nagy duzzogva talán meg is értenék) mégis miért csalják meg az olyan nőket is, akik igenis adnak magukra, szépek, csinosak, a szex mindenfajta formáját élvezettel űzik, változatosságot és izgalmat csempésznek a kapcsolatukba. Őket is megcsalják!!!! Miért????? Ha azt mondja a férfi, hogy szerelmes a párjába, miért tudja megalázni egy "csak" szex-ért? Persze ha lebukik, akkor meg majdnem eret vág magán, hogy nem tud a párja nélkül élni.

Ha meglátnak egy csinos nőt a férfiak, gyakran mondják, nyugi, őt is csalja valaki.....

2013. márc. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%
azért csalom mert kevés a sex, nem fogok remeteként élni!
2013. márc. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
Az újdonság varázsa és az izgalom miatt.
2013. márc. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
55%

07:33

"Ha meglátnak egy csinos nőt a férfiak, gyakran mondják, nyugi, őt is csalja valaki."


Helyesen ezt úgy mondják, hogy "őt is unja már valaki".

2013. márc. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%
Nekem sincs feleségem, mert nő vagyok, de azért írok, ha nem baj. Szerintem vagy az csalja a feleségét, aki nemtörődöm, sem a felesége nem fontos neki, sem a többi nő, csak pi.na legyen, vagy az, aki gyáva, nem mer kilépni a kapcsolatból és közben keres valakit.
2013. márc. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%

Hihetetlen!

A nők nem bírnak magukkal.

A konkrétan a férfiaknak feltett kérdéseket is a nők válaszolnak meg saját maguknak!!


De az is lehet, hogy nem értik azt a külön kérést, hogy:

"Akinek nincs felesége,... az ne válaszoljon."


Tehát hölgyeim csak akkor válaszoljanak a fenti kérdésre, ha van feleségük!

2013. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%

Azért csalom mert nem foglalkozik velem,pedig nekem lenne rá igényem.Ha közeledek feléje akkor nem kapok viszonzást,elutasít bármit teszek és bárhogyan közeledek feléje,semmi nem használ.Kedves vagyok hozzá stb,de még sem kapok viszonzást.Már mindennel próbálkoztam de mind ez hatástalan.1 éve nem akar velem lefeküdni..nem vagyok igénytelen,adok magamra,ápolt vagyok és korrekt rendes ember.Nem ad magára,egyre jobban hanyagólja magát és még sorolhatnám,pedig én nem hanyagolom sem őt sem magamat.1 éve ne votl szex,így úgy döntöttem eélég volt ebből.Így elkezdtem ismerkedni a háta mögött,szerintem még tudja is,de ennek ellenére ismét nem tesz semmit.Hanyagólva és magányosnak éreztem magam,szükségem volt egy kedves szóra egy ölelésre egy bókra és nem utolsó sorban szexre.Igen mert mi férfiak is igényeljük ezt.Hamarosan válás lesz szerintem...


32/F

2013. márc. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%

ma 10:10 vagyok


Még annyit hozzá tennék,hogy nagyon sokat próbáltam vele beszélgetni hogy mi a baja vagy hogy velem van e baja,vagy netán valami más nyomja esetleg a lalkét.Én már belefáradtam az egészbe,már mindennel próbálkoztm,nem akarok olyan besavanyodott lenni mint ő.Én próbáltam a lelkére hatni,beszélgetni,segíteni neki.De semmi nem segít rajta.

2013. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!