Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal elköltöztünk báttyámt...

Párommal elköltöztünk báttyámtól külön házba. Az első pár nap nektek is olyan fura érzés volt?

Figyelt kérdés
Nagyon vártam hogy külön legyünk. Holnap hazaköltözik anyám tesómhoz. Most olyan furcsa érzés. Nem honvágy hanem nem tudom mi ez. Más is volt igy?
2013. márc. 8. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez hiányérzet, megszoktad már hogy eddig a családtagjaiddal laktál, most meg mégis egyedül élsz, pontosabban a pároddal ami azért még is más. Egy idő után elfog múlni, nekem is elmúlt ez.
2013. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már 4 éve eggyüt élek párommal de a szülői házamba eddig. Remélem el fog mulni. Meg csak holnap hozzunk a 2 kutyánkat és igy egy kicsit félek is..
2013. márc. 8. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!